SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jedzenie przed spaniem.?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2070
witam wszystkich
jestem w trakcie budowania masy zjadam dziennie około 200-300kalorii więcej niz jest
potrzebne.moje pytanie polega na tym ze ostatni posiłek jem około 2 godzin przed spaniem
i czesto przed pójściem spac ogarnia mnie głód.czy moza jesc przed spaniem.?eweltualnie
jaki to powinien byc posiłek.?
pozdrawiam adams.......
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji. Są pewne zasady ale nie są one "sztywne" i należy je modyfikować uwzględniając swoje potrzeby i predyspozycje.

mikey
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Najlepiej samo białko.Wegle na noc moga powodowac otłuszczenie bo w ciagu spania nie spalasz tylu kalorii co w dzień .

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
samo bialko nie może byc , bo organizm je spali zamiast ww - stracone pieniądze i pocenie sie w nocy , jak białko to przynajmniej 20%ww , albo aminokwasy przed snem i rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
chyba ze masz bardzo niska sklonnosc do tycia tzw. hardgainer, tylko w takim wypadku mozesz spozywac weglowodany na noc.

"I`d better die like a man, than live like a coward..."

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
tauro1 nie wiem skąd czerpiesz informacje ale według moich są one błędne!

Po 1 jak organizm ma spalić białko wypite np w shajku przed snem jak podczas snu przemiana materi maleje drastycznie??

Jest ono przyjmowane po to by w nocy utrzymać dodatni bilans azotowy.Wiec po cholere tu ww?

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"

Zmieniony przez - KAIN w dniu 2002-04-13 00:01:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiscie, ze kain ma racje
cos Ci sie tauron popieprzylo

pozdrawiam
manson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Zadnych ww na noc bo nie zostana wykorzystane i pojda ci w brzuch i w tylek. Samo bialeczko. No chyba ze chcesz byc, wielki, szeroki i .... mieciutki :)

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2070
witam
dzieki za porade.
czyli same białko bez ww.
pozdrawiam adams....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moje informacje przedstawiłem po lekturze artukułu
mgr farmacji S.Ambroziaka i pana P.Filleborna
jeżeli to mnie sie "popieprzyło" to znaczy że im też
trzeba by ich wyprowadzić z błędu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
tauro wiem ..pewnie chodzi Ci o to że do wykorzystania białka potrzebne sa 4 czesci ww. Ok ale to pewnie jest tak że te 4 czesci ww przyspieszaja wchlaniania białka itp.Dlatego bo jak wiadomo weglowodany sa najlepszym i "najłatwiejszym" źródłem energi dla organizmu.Więc mają do dyspozycji ww organizm szybko poradzi sobie z trawieniem białka.

W nocy nie zalezy nam na tym by te białko zostało wchłoniete szybko. Niech sobie lezy i powolutko zostaje zhydrolizowane, i niech póla aminokwasów powoli wypełnia krwio obieg gdy organizm bedzie ich potrzebował.

Zapewnie częśc tego białka na noc zostanie zamieniona na energie potrzebna do strawienia reszty białka ale to już inna historia.


Wielu zawodników mówi aby na noc brać samo białko.Ja sie do tego stosuje od pewnego czasu i naprawde jakość umięśnienia (gdy odstawiłem już po godzinie 18 ww) naprawde sie polepszyła.


Wszystkie książki pisząc o 1g b na 4 g ww uogólniają.I nie można sie tego sztywno trzymac a lepiej polegać na praktyce ludzi którzy do czegoś w tym sporcie doszli


KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"

Zmieniony przez - KAIN w dniu 2002-04-13 10:05:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uważam że nalezałoby tak naprawdę zrezygnować z białka przed snem na rzecz aminokwasów ( chyba że ktoś jest zawodnikiem - wtedy zalecane jest podjadanie w nocy), może źle sie wyraziłem - napisałem że co najmniej 20% ww - miało być co najwyżej 20% ( np. jakaś odżywka białkowa 80%)
a poza tym każdy organizm reaguje inaczej
a pan Paweł Filleborn powiedział , że po godzinie 15 ogranicza ww (co jest zrozumiałe) a na k0oniec dnia dosypuje je(ww) dla smaku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jest gorsze laktoza czy tłuszcz?

Następny temat

kurs Tae-bo???

WHEY premium