SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jecie jajka z czy bez żółtek?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Cholesterol jest szkodliwy jak przekraczasz 200 jednostek. Ja mierzylem sobie u mialem ok 160. W wtedy nie bylem na zadnej diecie. Wiadomo im czlowiek starszy tym mnie moze jesc. Zmierz sobie i bedziesz wiedzial ile masz, i ile mozesz jesc.

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1729
to znaczy ze przy odchudzaniu moge wcinac duzo bialek jajek zeby dostarczyc organizmowi duzo bialka?

Jaytee / Vegas ^ 3cT Squat

T. Durden

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
To zalezy co masz na mysli mowiac "odchudzanie". Jak robisz rzezbe to jesz duzo bialka. Jedno bialko z jajka ma ok 3gr. bialka. Jak widzisz troche tego trzeba zjesc. Do tego bialy ser chudy, piers kurczaka i odzywka bialkowa na kolacje i luz. )

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1729
> To zalezy co masz na mysli mowiac "odchudzanie".

Zrzucic sadelko poprostu :] Jasna rzecza jest ze nie chce sie przy okazji pozbywac tkanki miesniowej (marnej bo marnej poki co, ale zwiekszac ja bede dopiero po schudnieciu).

Zaczalem chodzic na silownie i jezdzic przynajmniej 30 minut na rowerku stacjonarnym, do tego staram sie ograniczac weglowodany ale jeszcze nie mam rozpisanej dokladnie diety (moze ktos z listy moglby mi pomoc?).

Dzieki za odpowiedz Ronnie :)


Jaytee / Vegas ^ 3cT Squat

T. Durden

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Przykladowe diety znajdz w archiwum.Jest tego sporo jak sie poszuka. Na twoim miejscu zaczalbym od zrobienia jakiejs porzadnej masy bo jak bedziesz robil rzezbe bez miesni to i tak bedziesz nedznie wygladal.

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
skoro o białku mowa to jakie białko odrzywke byscie proponowali o przystępnej cenie i około 3-4kg jaka firma ?? bo nie wiem co bardziej sie opłaca zjadac 400jajek na miecha czy kupic odrzywe ale jak bym wciągał ze 200 jaj i dotego jakies mleko w proszku piersiczka z kurczaka to pewnie mam naturalna odrzywe za te same a moze mniejsze pieniądze tylko ze z odrzywką jest mniej kłopotu i przygotowan ......pozdrawiam

!!Kasta!! Rośnij zdrowo kolo

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Całe jajko jest najlepsze,moja babcia jje tylko białko.

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
Jak o mniechodzi to jedno żółtko dziennie, góra dwa (jeżeli się odchudzasz) no i oczywiście jak już było wspomniane musisz zbadać cholesterol.

Kulturystyka naturlana nie obejmuje sterydów anabolicznych oraz inncyh substancji szkodliwych dla zdrowia i opiera się na naturalnej zdolności organizmu do wysiłku, regeneracji i wzrostu.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
jajko jest jajko,a najlepiej żeby były dwa jajka,hehehehehe
praktycznie żadna odżywak nie zastąpi naturalnego źródła białka jakim jest m.in. jajeczkoooooooo!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Natura jest the BEST

!!Kasta!! Rośnij zdrowo kolo

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalorie

Następny temat

Super diety

WHEY premium