SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jecie jajka z czy bez żółtek?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
niestety w zółtku siedzi troche cholesterolu (wiadomo - nie jest on w sumie zły - jest prekursorem wielu enzymow i hormonow - np kory nadnercza kwasow zolciowych)
tak wiec mysle ze troche zoltka w diecie nie zaszkodzi a moze i pomoze ale za duzo nie wolno !!!!
bo co za duzo to nie zdrowo!!
ja najczesciej mieszam choc zółtka zal wywalac
pozdro

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
A ja wogole jajek nie jadlem i nie zaluzje bo efekty treningu i tak przerostly moje oczekiwania... ale od jutra zaczynam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Allen ty lobuzie to w ogole masz jakies dziwne odjazdy. Nie mów tyle ze tak ci rośnie bo sie wszyscy dołuja.

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma co jak jeść to same białko jak zjesz za dużo żółtek to się zamienisz w żółtka
HEHEHE !!!.
Bez urazy dla innych o odmiennym kolorze skóry !

Pakmen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Ronni za kilkanascie dni zaczynam 1 cykl kreatyny i zaczne jesc jajka to dopiero beda efekty Widocznie mam predyspozycje czy cos tam w genach, ze takie efekty mnie trafiaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 377 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2811
Allen.3 jak masz takie dobre efekty to pochwal sie nimi w profilu... popatrzymy i będziemy mogli podziwiać

Życie nie ma sensu, bez dążenia do wytyczonego celu

Pozdrawiam -BiLaX-

...:::Życie nie ma sensu, bez dążenia do wytyczonego celu:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Spox po cyklu robie fotki i zamieszcze to sie posmiejemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkodzi czy nie, ja tam zjadam całe (tylko skorupki wyrzucam- nie smakują mi), a gdybym sie zaczął martwic o zdrowie to bym najpierw przestał pić/palic itd, a nie czy moge jesć smaczne zółtka z jajeczka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Tomaj zobaczymy co powiesz za jakis czas, ze rak pluc od palenia, marskosc watrobu od picia i rak jader od zoltek z jaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dwa piwka na tydzien, trzy fajeczki w weekend, i moze jakies 10 -15 zółtek tygodniowo, okaz zdrowia !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalorie

Następny temat

Super diety

WHEY premium