SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie koksy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 325 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 806
Zacznij w końcu wpierd...ć stejki a nie takie malutkie kanapeczki.

Najlepszym trenerem jest ból, ale ma mało uczniów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
haha właśnie jw

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
nie zapomnijcie tylko zę chodzi tu o mojego brata i to on wypełniał:)
staż ma trzy lata ale ostatnio miał rok przerwy,wiec te wyniki dlatego są takie słabe.ćwiczy juz 2 miesiące i jest własnie na cyklu mono z universala 500 +bcaa z activlabu 500g+tauryna.więc wyniki napewno poprawi.co do koksów to własnie kupił metanex 10mg od razaka i bedzie brał po tym i dopiero potem doping,czyli gdzieś w czerwcu tylko teraz musi kupić żeby kasy nie przepierdzielic i moc potem dokupic jakiś odblok +odżywki na podtrzymanie.co do diety to jest w trakcie układania bo jak napisałem wyżej ćwiczy 2miesiące i narazie stopniowo zwiększa żeby sie nie roztyć bo póki co to co je daje mu.po miesiacu przytył 2kg i 1cm w obwodzie bica.Napewno ją poprawi.
Wiec co byście polecali na mase mięśniową z dopingu?jak coś to moge wrzucić skan kartki na której jest co może mieć i za ile.Tylko nie wiem czy ją można dodać dlatego jeszcze nie wrzuciłem:P

Zmieniony przez - Stada w dniu 2011-03-16 21:48:21

Zmieniony przez - Stada w dniu 2011-03-16 21:49:21

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
kupił metanex 10mg od razaka i bedzie brał po tym i dopiero potem doping metanex od razaka to też doping

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
no co ty na osiedlu to zawsze mówili że meta to dropsy z kiosku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
a tam a tam,nie czepiajcie sie słów.Pomoże ktoś wkońcu?

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7961
juz ci pomogli. mono, dieta i silownia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
niech kupi propa i wbija 100mg e2d przez 6tyg i pozniej delikatne zejscie
do tego meta 6tyg
i bedzie git.

jak ma wbijac to i tak wbije. ankiete wkleil, wiec no niech juz cos z glowa wbije.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7961
no w sumie masz racje. propa moze nie, ja jestem jeszcze z tej starszej szkoly, ktora przyzwyczajala do igly- enan 2 razy w tygodniu z metka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
ja proponuje propa bo moze poznac reakcje na testa dosc szybko i w razie czego szybko moze zejsc, w przypadku enana zajmie z 2tyg
aczkolwiek test to raczej delikatny srodek
jak juz chce enana to jakie tam dwa razy w tyg przy tej wadze 250mg e5d bym dal

niech rosnie

tak czy inaczej wole wersje z propem, robilem meta + enan a robilem tez meta + prop i ta druga opcja zdecydowanie lepiej sie u mnie sprawdzila

Zmieniony przez - Dymq w dniu 2011-03-18 12:45:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clomid

Następny temat

1 cykl meta + test

WHEY premium