SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie ćwiczenia zamiast rozpiętek???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43
mój mąż trenuje już jakis czas i w związku z tym ma pytanie jakie inne ćwiczenie może zastęp0ować lub być podobne zamiast rozpiętek? jeżeli chodzi o dostępny sprzęt ma w domu ławeczke ze sztanga ale nie ma w niej rozpiętekczy ktoś może mu pomóc??? bede wdzieczna
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
krązki do rąk i tez można robic, chociaz mało wygodne.
moze dac zamiast tego inne izolowane ćwiczenie
lub wyciskac w troszke szerszym chwycie- kąt troszke większy niz 90 stopni miedzy ramieniem a przedramieniem - ale bez przesady/ bo jako tako rozpiętki angażują najmocniej zewnętrzne rejony w mniejszym stopniu srodkowe rejony- najmocniej to izometrycznie pod koniec powt i stykaniu sztangielek.


pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
jaki cwiczy jak nie ma hantli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Zamiast hantli mozna uzyc talerzy... Oczywiscie tych od sztangi.
W ogole od kiedy to zona musi sie pytac o takie sprawy za meza?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1578
może sie wtydzi pytac Albo nie umie obsługiwac kompa

Zginąć w walce to żyć wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
a może o rozpietki...to tu chodzi o taką dostawke do ławeczki??

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1578
hehe moze

Zginąć w walce to żyć wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43
a wiec mąż nie ma dostępu do internetu więc zapytalam ja (mam net w pracy)
przy ławeczce nie ma tych takich części z boku to są rozpiętki zgadza się? mąż nie wie jakie ćwiczenia ma robic zamiast cwiczeń ta tych przyżądach właśnie aby ćwiczyc odpowiednie partie mięśni za które odpowiadaja rozpiętki czy jasno sformuowałam czy jeszcze jakieś niejasności są? :) będę wdzięczna nadal za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
a ma hantle?? przeciez rozpietki nie koniecznie trzeba wykonywac na tym przyrzadzie przy laweczce, lepiej jest je robic hantlami
no wiec ma hantle czy nie?

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
Polecam Lekture
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43
nie hantli nie ma :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
no to zostaja talerze od sztangi btw. zrobic / kupic sztangielki to nie taki durzy koszt

nie oglądaj sie za siebie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan ćwiczeń na masę do działu testy

Następny temat

Złamanie kręgosłuppa a siłownia

WHEY premium