SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki rower?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19
Witam. Mam prośbę. Wybieram się w sierpniu na wyprawę rowerową(ok. 3 tys. km). Jaki rower powinienem kupić? Dodam, że najczęściej jeżdżę zarówno po asfalcie, jak i lasach i żwirze(te twa ostatnie częściej). Chciałbym aby rowerk miał hamulce tarczowe(oba). Nie chce resorów(tzn. jak będą to nibędę rozpaczał). Dobrze by było, gdyby rower był już wyposażony(światłA itp.). Czy macie jakieś propozycje. Dobrze by wybło gyd rower nie przekroczył 1500zł, a najlepiej koło 1000 żeby wyszedł. Pozdrawaim i prszę o pomoc.

jacob

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
dla mnie rower to albo KTM albo Creon. Zamawiałem ostatnio właśnie Creona w Bikershop, bo znalazłem taniej niż u nas.http://www.bikershop.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 665
mission impossible
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest odwieczny problem ludzi - rower za ile i jaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
Jak chcesz rower do 1500 zł, to trudno będzie znaleść ci z dwiema traczami, jedno tez jest ok.
I mimo wszystko amorek z przodu by sie przydał bo pewno nie raz bedziesz polną czy leśna ściezką jechał?

No i na taką trasę na pewno lekki rowerek, wiec alu rama, Merida robi dobre rowery do 1500 zł.

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
dobre vki a nie tarcze

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19
a w jakiego typu rowerach powinieniem szukać. Wiem, ze na taką trase zajlepsze są crossowe, ale obawiam się, jak się sprawują w lesie.

jacob

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4188
a musza byc koniecznie tarcze bo ciezko bedzie do takiej ceny

hrrrrrr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19
no, chciałbym, zeby były. Ale skoro piszecie, ze to mało realne za taką cene, to może być bez, albo z jedną.

jacob

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2019
raczej nie malo realne ... tarcze mozna miec nawet za 100zl ... ale sa duzo gorsze niz v-breaki za 100zl ... jak kupowac rower z tarczami to za same tarcze z zaciskiem trzeba dac 500zl ... wiem bo mialem okazje jezdzic na tarczy ktora nie jest wiecej warta niz 100zl :/ przy pierwszej jezdzie prawie sie wbilem w samochod bo nie wyhamowalem ... wiec nie polecam tarcz do takiego rowerku :) lepsze sa vki nawet juz wyjechane troche ...

FreeRide - Ride and feel Free

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19
No ja tam się nie znam. Miałem rower za 750zł z przednią tarczą, to sią bałem hamować, bo jak hamowałem, to prawie na przednim kole stawałem, więc wywnioskowałem, że wszystkie tarcze takie są. Ale skoro mówicie, że tarcze gorsze(te tanie), no to nie musi być. Aha i co z tym rodzajem, bo ja na te crossowe patrze, to się boje, jak te koła zahowają się w lesie, czy przy jeździe po dziórach?

jacob

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4506
a więc tak tarcze do twojego typu jazdy nie są do niczego potrzebne to tylko wyrzucanie kasy
ja do jazdy po płaskim kupił bym rower crossowy ma większe węższe koła przez co szybciej jedzie ale jest jednocześnie wmiare wytrzymały i na wybojach się nie rozleci może być z widelcem amortyzowanym jeśli chcesz dużo jeździć po wybojach
rama aluminiowa nie jest ci też do niczego potrzebna ale może się tak zdarzyć że innej nie będzie takie ramy są bardziej sztywne przez co plecy mocniej bolą a dużo lżejsze nie są przynajmniej w tych tańszych modelach jak masz na samą rame 2 tys to pewnie będzie lekka ale ty tyle nie masz rower będzie miał o 0,5 kg mniej ale nawet tego nie odczujesz jadąc na płaskim odchudzanie roweru przydaje się tylko jak chcesz jeździć po górach bo wtedy na podjazdach jest łatwiej
najlepiej przejdź się po kilklu sklepach i popytaj o ceny gwarancje itp i wybierz najlepszy z doświadczenia wiem że część sprzedawców to fałszywe mędy i nie można im ufać więc lepiej wyrobić sobie opinie na jakiejś większej grupie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do Harddude-trening pływacki

Następny temat

Polski Yamakashi

WHEY premium