SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki rower

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18399
witam chciałbym kupić jakiś rower
albo nowy do ceny 600 zł
albo używany do tej kwoty !!
na allegro znalazłem takie cos
[http://www.allegro.pl/item361412129_rower_outdoor_aluminium_26_shimano_amortyz_.html]
wygląda interesująco - nie wiem jak z wykonaniem i materiałami - pewnie srednie - stad cena

proszę doradźcie mi cos
bardzo lubie jezdzic -przewaznie po asfalcie ale równiez i w lasach - 6 lat miałem rower z komuni gold cos tam shimano i nic sie w nim nie zepsułu tylko sie ost scentrowało koło - ale chce nowy - wazny jest również wyglad

Wielu nie zdaje sobie sprawy skąd jesteśmy. Harcorowe brzmienie jak partyzanckie pieśni

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Osobiści odradzam zakupu roweru za taka kase. Lepiej sobie wycentruj kolo za 15 zł lub kup nowe, bo w takim rowerze za 500-600zł po 2 tygodniach bedziesz miał gorszy rower niż masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18399
no oki rozumiem ale ten mój pierwszy rower byłza taka kwote i zył 8 lat ....

Wielu nie zdaje sobie sprawy skąd jesteśmy. Harcorowe brzmienie jak partyzanckie pieśni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
to juz kup lepiej uzywany bo ten z linku to porażka

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
I nie patrz na wyglad! Te najbardziej odpicowane to najwieksze go**o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18399
wiem wiem
skad kupić używane ?

Wielu nie zdaje sobie sprawy skąd jesteśmy. Harcorowe brzmienie jak partyzanckie pieśni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Na giełdzie, na allegro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
szukaj na dhzone, allegro po znajomych itp takie rowery jak podales linka to ....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dokupic??

Następny temat

Kellys Madman - czy dobry wybór

WHEY premium