SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki jest Wasz stosunek do SAA?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13054
Takich masz znajomych, pogratulować.


czego pogratulować to że biorą saa znaczy że są nienormalni ? bo nie bardzo rozumiem
jeżeli tak twierdzisz odwiedz dział doping i tam pogadaj z chłopakami

Dla mnie koksowanie w przypadku, jeśli nie ma to jakiegoś przełożenia np. na finanse, osiągnięcia sportowe jest idiotyczne. Większość koksujących niestety robią to dla samego koksowania (groźny wygląd, większa siła), efektem jest utrata zdrowia, przerośnięta i nieatrakcyjna masa, problemy psychiczne oraz łysy łeb - czyli standardowa charakterystyka steryda. Pół biedy jeśli koksowanie przeprowadzane jest z głową, towarzyszy temu dieta oraz przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa, bo jak się słyszy o ludziach, którzy widzą w koksie jedynie drogę na skróty to jest to szokujące dla myślącego człowieka.

opinia wyżej obrazuje przeciętnego człowieka który nie ma pojęcia o SAA
taki że każdy przecienty człowiek nie mający do czynienia z siłowanią wyobraża sobie ludzi po sterydach łysych groźnie wyglądajacych szukających wszedzie zaczepki

Zmieniony przez - Blasti w dniu 2011-08-29 14:58:54

Zmieniony przez - Blasti w dniu 2011-08-29 14:59:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3131
czego pogratulować to że biorą saa znaczy że są nienormalni

Nie chodzi o to, że są nienormalni, lecz o fakt że grupa Twoich znajomych spowodowała, że stwierdziłeś, że większość ludzi na siłce bierze koks, co jest absurdalnym twierdzeniem nie mającym absolutnie żadnego przełożenia na rzeczywistość. Kojarzy mi się to z opiniami polskich półinteligentów, którzy twierdzą, że wszyscy kradną, każda 14-latka to galerianka i z tego kraju już nic nie będzie, bo on to widzi przecież.

taki że każdy przecienty człowiek nie mający do czynienia z siłowanią wyobraża sobie ludzi po sterydach łysych groźnie wyglądajacych szukających wszedzie zaczepki

Niestety taki jest obraz ludzi, którzy koksują dla samego koksowania, nie przekładając tego na żadne wyniki sportowe i finanse. Większość koksiarzy-amatorów niestety jest półinteligentami, którzy biorą koks chcąc zrobić wrażenie na innych. Właściwie nie wiadomo dlaczego to robią, a jeśli już ustosunkują się do tego okazuje się, że najczęściej powodem jest chora idea bycia większym od innych i budzenia respektu u ludzi na ich poziomie.

Odnoszę się jedynie do grupy ludzi, u których koksowanie jest efektem ich zapaści intelektualnej a nie sposobem na zwiększenie swoich możliwości w aspekcie nieco bardziej sensownym aniżeli budzenie respektu na ulicy z powodu własnego nienaturalnego wyglądu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2910
wellcome7 jak by ci to wytłumaczyć :) , teraz jesteś młody dajesz teste , za 10-15 lat już nie będziesz bez testy czuł tego co teraz za młodu ,a bez niej to może być już nie tak twardy i sztywny ( wiadomo co :) ) no ale zawsze można sobie walnąć leczniczą dawkę :) na stare lata i będzie ok . ilu ja znam panów co po 40-50 roku daje leczniczo teste na odmłodzenie :) jak babki kuracje na menopauzę i się o 10 lat odmładzają .

Z FlexWaw w 100% się zgadzam , kwestia siłowni bo tak jak pisał są wylęgarnie , złomownie , retro :) (kocham takie siłownie ) , sam latami w takich ćwiczyłem i koksowałem :) i 80% ludzi też dawało , w tych czasach mało już takich jest , wybiły te wielkie centra i tam chodzą bardziej normalni ludzie :) i kobiety

ale się rozpisałem :)
pozdro

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2910
Dodam jeszcze że jedni biorą saa ,inni piją ,palą a ilu wykształconych pseudo inteligencików, biznesmenów, aktorów a nawet kucharzy itd :) ładuje narkotyki ,dopalacze ,spidy, antydepresanty itd itp , bo bez tego by nie nadążył za tą pogonią szczurów ( tylko o tym się nie mówi niestety ,a oni ukrywają :) ) takie czasy do tego trują nas cały czas tą całą sztuczną pryskaną żywnością , albo dajmy przykład wieczornych biegaczy :) latają koło zatłoczonych ulic z autami i myślą że im to na zdrowie wyjdzie , a jaką dawkę spalinek samochodowych do tego przyjmują :/ taki czysty biegacz może szybciej paść niż ktoś kto koksuje :) , luknijcie sobie jak nie widzieliście nawet ciekawy filmik 12 części jest :



każdy niech robi co chce , ci co zazdroszczą i boją się brać zawsze będą egoistami w swoim świecie co do saa :), tyle jak nie na temat usuńcie ;)
pozdro

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
dzięki, vitaral,
ostatnio szukałem 'bigger faster stronger '
i nie mogłem znaleźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
dobry film vitaral !

jest jakiś podobny film o odżywkach ? :D
pokaże rodzicom bo twierdzą że to to samo więc chowam gainery po kątach...

Zmieniony przez - kubalol13 w dniu 2011-08-29 22:46:00

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Jaki jest stosunek do SAA? Mam wy***ane, naprawdę. Wszystko jest dla ludzi, chcesz brać - bierz, nie chcesz - nie bierz. To nie moja sprawa. Osobiście nie biorę i nie mam w planach brać, ale nie zarzekam się, że nie wezmę, jeżeli miałoby mi to otworzyć drogę do kariery w jakimkolwiek sporcie (nie mówię o kulturystyce), to głęboko bym się nad tym zastanowił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11903
Ja zamierzam brać. Kiedy spełnię wszystkie warunki czyli:
-21 lat
-Dieta dopięta na ostatni guzik
-Wypróbowanie duzej ilości metod treningowych
-Wykorzystać potencjał naturalny
Chce bo efekty napędzają ten sport (oprócz samego uzależnienia i miłości)
Uważam że jak ktoś wie co robi to niech bierze. I jeśli naprawde kocha żelazny sport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1441
Do SAA nie mam negatywnego stosunku ale ostatnio zauważyłem w mojej okolicy,że typki po 16 lat idą pierwszy dzień na siłownię i już zaczynają cykl,co najgorsze bez żadnej profilaktyki,a jak zapytasz takiego o odblok to zaraz pada hasło "Po mecie nie trzeba robić odbloku" :O
Po miesiącu na FB lądują zdjęcia tych "kulturystów" prezentujące ich bicepsy i klaty.
A weź takiemu powiedz o treningu nóg,to zaraz padają takie nowinki jak: "przecież nogi to mi się wyrabiają od chodzenia i biegania" :D

Zmieniony przez - HardKoksu w dniu 2011-09-04 10:51:19

Klata,plecy,barki...
Od tego są ciężarki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
Usa - luzny kraj co probuje wszystkiego a nie polacy co nie wiedzą co to
jak to fajnie arnold odpowiedział na pytanie
Czy brałes sterydy? :brałem biorę i bede brał : i tyle na temat

Life For Everything - Die For Nothing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z uczuleniem na srodki czystosci

Następny temat

Wkraczam na poważnie w tematy siłki - pomocy!

WHEY premium