SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka meta najlepsza na ten czas

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
Chcialem sie was poradzic w jaka metke najlepiej zainwestowac na ten czas. Myslelem o ruskiej arilin 5mg w blistrach bo polskiej nie ma obecnie w aptekach. Co o niej sadzicie i moze zaproponujecie co innego wartego uwagi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kwestia do czego masz dostep.

osobscie ostatnio jadlem balkana dziala bdb.
inj fox, razak - extra
pmp - ok
razak oral - slabiutko kiedys, nie wiem jak teraz
scantel - ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
lyka labs ok, pharm chemical ok , alchemia pharma ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
pmp, balcan, atom, scantel


A na przyszłość tu masz temat od zadawania takich pytań
https://www.sfd.pl/POLSKIE_REALIA__czyli_co_warto_brać,_vol.2-t857873.html

Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2012-05-13 17:33:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2245
lyka labs szame jest gut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
mam dostep do balkana, alchemii, omega, genesis z czworokatnym hologramem, razaka, akrilin ruski i cos tam pewnie jeszcze by sie znalazlo pisze to co pamietam.
Ta ruska w blistach akrilin 5mg wszyscy chwala ze klepie i agresja po niej ale naczyrtalem sie troche o wyj**kach na niej. Duzo osob po niej bebechy bola.
Balkan podobno kiepski znowu a jak wasze opinie? dil ma wszystko z balkana wiec moze to nie wyj**ka ale malutkie te tabsy 10mg to raczej w nich nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Balcan działa bdb, więc osobiście na pewno bym w niego celował:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
a po ile tabsów jadles tego balkana bo jeden typ mi mowil ze po 20 nawet na raz go jadl i nic nie czuł
wogole to slyszeliscie cos o wyj**kach balkana czy nie podrabiaja go?

Zmieniony przez - wsl_... w dniu 2012-05-13 22:22:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Ja osobiście nie żarłem bo do niedawna miałem jeszcze gino więc nie bardzo mogłem lecieć na takich cukiereczkach :) Ale u mnie bardzo duża osób jadła tą mete i jeszcze nie słyszałem żeby ktokolwiek narzekał, każdy zadowolony więc ja bym na pewno w tą celował:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31076
jedyna metka jaką jadłem(1cykl) to od miesiąca methandienone GlobaLLabs 100x 10mg.
jest to mój pierwszy cykl, póki co efekty zadowalające.
może nawet na koniec zdam recenzję z fotami przed/po.
1

Frank.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
balkan troche loteria mie sie wydaje. najbardziej mam chec na ta ruska. Podono to apteczna jest ale ciekawe czy jej tez nie podrabiaja.
omega w kapsach podobno tez dziala ale jesc takie undery toche strach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

propozycje na 2 cykl

Następny temat

clenbuterol

WHEY premium