SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zwiększyć siłe wyciskania?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
Czy jeżeli będę robił trening klaty 2 razy w tyg(1 trening do 3 powt a drugi trening 5 powt) jest szansa na poprawienie siły wyciskania? czy moglibyście coś doradzić? stosowałem kiedyś bułgarski ale dużo mi nie pomógł.czytałem też o dynamicznym wyciskaniu i negatywnym opusczczaniu może to spróbować? wcześniej robiłem trening od 8 do 12 powt bardziej pod wygląd i zaobserwowałem duży spadek siły na większy ciężar dlatego chce znowu wzmocnić tą partie.dodam że jestem w stanie podnieść 120kg 8 razy a 140 ledwo raz:( kiedyś podobnie 120 szło a 150lekkie było.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
https://www.sfd.pl/10_tygodniowy_PLAN_WYCISKANIA_LEŻĄC-t373501.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
Dzięki ciekawie wygląda postaram sie przetestować:D sog leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no... wyciskając 120kg. 8 razy nie wyciśniesz napewno dwustu na raz...

oprócz innych czynników może tutaj odgrywać rolę technika i zakres ruchu.

przy prawidłowym treningu na większej ilości powt. raczej niemożliwe jest abyś się cofał w obciażeniach rzeczywistych, procentowo może się to inaczej układać[np. na 75% CM i na 100% CM].
jednakże jeśli zwiększasz ilość powt. na określonym cięrzarze to raczej na maksymalnym też troszkę dołożysz.
musisz więc popełniać jakiś błąd... albo błąd tkwi w Twojej psychice...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening na redukcję ?

Następny temat

[BLOG] Czas w końcu zacząć-blood&guts-foty strona 27

WHEY premium