SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zmienila mnie silownia

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1226343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 337
harbinger85 boki spalisz najszybciej na diecie ketogenicznej z ładowaniem co 5 dni.Podstawa to aeroby z rana dochodząc do 60min 3 razy w tygodniu.poleci moment tłuszcz,tylko jak nie zabezpieczysz sie porządnie w bcaa to mięśnie też polecaą.Proponuje przed aerobami i po nich po 10gram bcaa i po 5gram leucyny.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po co ckd przy takim bfie?
przeciez ta dieta jest na docinke i to jak sie ma juz naprawde niski bf
imo low carb spokojnie wystarczy na zasadach carb cycling i wegle tylko zlozone
i niema choya zeby nie bylo lepiej :)
co do 80cm to zalezy jakie masz kosci itp ja przy dosyc niskim bf w tym roku zszedlem do 84-85
prostowniki tez robia swoje, pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
tiaaa, zayebiście kataboliczna i wyniszczająca dieta
+ aktywność fizyczna o bardzo katabolicznym potencjale,
jak chcesz się zajechać to najlepsze połączenie.

ludzie zapominają, że jest coś takiego, jak
DIETA ZBILANSOWANA i na niej również doskonale można zejść
do bardzo niskiego bf.

edit- shitman- wyprzedziłeś mnie

Zmieniony przez - wellcome7 w dniu 2012-08-09 22:24:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie
pozatym pomijajac suple antykataboliczne kulturystow dlaczego prawie zaden z nich nie tnie na diecie bez wegli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 35 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1116
generalnie z przodu to się prezentuje tak jak na zdjęciu.
również lewa strona z kwietnia 2011, prawa z chwili obecnej.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 337
ja nie widze problemu,żeby kolega zastosował diete ketogeniczną przy tym bf.Widzę jest niski albo wy ślepi jesteście.Mam za sobą bardzo duze doświadczenie w kulturystyce i dietetyce i mam swoje zdanie.3-4 tygodnie max węgli 40 gram z warzyw reszta tłuszcze i białko do wyliczenia.Najważniejsze,żeby kcal było na 0 plus treningi jak pisałem+antykataboliki.Po tym czasie na bank będzie widać różnicę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 337
Jakbyś próbował to nie zapomnij o ładowaniu węgli co 5-6 dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiadomo ze bd roznica
ale bedzie tez mega plaski
duzo miesa poleci
a jak wroci do normalnej diety to momentalnie go zaleje do wyzszego poziomy niz byl
sam wycinalem na tej diecie to uwazam ze zwykla low carb/carb cycling/low fat
są 1000x lepsze, latwiejsze i efektywniejsze
a dodatkowo psycha tak nie siada i czlowiek przez caly tydzien nie mysli o dniu ladowania

pozatym zeby byc w dobrej ketozie to pierwsze ladowanie po 10-14dnia a nie 5-6

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2012-08-10 12:10:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3724
To i ja dorzucę fotę:)







Zmieniony przez - Fighter PL w dniu 2012-08-10 13:02:29

nie ważne jak dobry jesteś, zawsze się znajdzie ktoś lepszy od Ciebie...

http://www.sfd.pl/Bitwa_o_powrót_do_formy-t880860.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 337
shitman to ,że Ty myślisz o ciągłym doładowaniu i psycha Ci siada to nie znaczy,że gościowi Ładowanie może być po 5-6 dniach u niego bo po pierwsze ma mało glikogenu widać na zdjęciach,pewnie ma mało węgli w djecie.Oczywiście każdy musi zobaczyć na własnej skórze jak działa na niego to czy tamto a nie wrzucać do jednego wora,że Tobie to i jemu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

8 Miesiecy nowe fotki 6/8

Następny temat

mój progres - 12miesiecy

WHEY premium