SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak to jest z karta zawodnika?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 849 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12075
Witam. Mam juniorska karte zawodnika w klubie, nie gralem tam rok z pewnych przyczyn, czy moge teraz isc do klubu seniorskiego za free? Kiedys slyszalem ze jest taka mozliwosc jesli sie nie gra rok.Wtedy klub musi mi oddac karte jesli tak zechce.Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Jeśli masz problem ze swoją kartą zawodnika, czy też członkostwem najlepiej, abyś zadzwonił bezpośrednio do klubu, w którym grasz i sądzę, że wszystko Ci wyjaśnią. To w tym wypadku będzie najlepszym rozwiązaniem, gdyż wiele klubów ma swój regulamin członkostwa i użytkowania karty zawodnika, dlatego ciężko powiedzieć, jak będzie w przypadku Twojego klubu.

Natomiast zazwyczaj jest tak, że jeśli zgłaszasz chęć przejścia do innego klubu, w tym wypadku z juniorskiego do seniorskiego, nie będzie to stanowiło problemu, być może będzie możliwość skorzystanie z tej opcji bezpłatnie, ale bywa i tak, że członek klubu musi uiścić opłatę wstępną, aby móc nadal być członkiem klubu. Zazwyczaj są to niewielkie kwoty około 10-20zł, które przeważnie przekazuje się na cele klubu, np.: zakup piłek, czy innych rzeczy pomocnych w treningach, ale także za te pieniądze prowadzone są często kursy, czy też wyjazdy sportowo-rekreacyjne dla członków. Na pewno, jeśli zadzwonić i dopytasz, jak to jest w Twoim klubie, dostaniesz, szczegółową odpowiedz. Jeśli wiem, że czeka nas dłuższa przerwa, a zależy nam na powrocie do klubu, następnym razem warto uprzedzić o tym, iż nie będzie nas dłuższy czas, wtedy notują uwagi i nie ma najmniejszych problemów z kartą.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 376 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12231
Jesli nie podpisales z nimi zadnych kotraktow to mozesz w kazdej chwili zarzadac oddanie karty, nawet bez tej rocznej przerwy, inna sprawa ze do konca danej rundy nie bedziesz mogl grac w nowym klubie, ale to cie nie dotyczy.

<<<<<LoL>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 849 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12075
hmm... kontraktu raczek nie podpisywalem, mialem sie podpisac tylko gdzies pod karta, pozatym gralem w juniorach. I czmeu nie mozna grac do konca rundy i czemu mnie to niedotyczy? Dzieki i pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 376 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12231
Nie mozna bo przed kazdym sezonem klub zglasza zawodnikow do rozgrywek i jesli zglosili ciebie to do konca trwania danej rundy jestes uziemiony w tym zespole, tzn. w lidze mozesz grac tylko dla niego, ale jesli piszesz ze juz rok tam nie grales to zapewne klub nie zglaszal cie do rozgrywek i oprocz tego ze trzymaja twoja karte nie jestes z nim w zaden sposob zwiazany. kminisz ?

<<<<<LoL>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Chopinos idź do klubu w którym grałeś i się spytaj czy masz u nich jeszcze karte podbitą. Niektóre kluby podbijaja karty nawet jak cie rok nie widzieli. Lepiej się dopytaj niż żeby twój nowy klub miał mieć przez ciebie problemy

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 718
a jak jest jezeli nie mam karty dopiero zaczolem chodzic do klubu i zaczynam w juniorach? niedlugo treningi sie zaczynaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
jeśli jesteś dobry to będziesz grał na czyjejśc karcie.

____________________________________________

a co do tych seniorów to jeśli nie masz z nikim podpisanego konkraktu, a masz poniżej 21 lat to możesz grać w nowym zespole w każdej chwili

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18
Ja mam troch inny problem.Grałem w jedym klubie trzy lata temu i wyrobili mi karte.Grałem tam rok, potem miałem przerwe i w drugiej częsci tamtego sezonu poszedlem do innego klubu i tam też zrobili mi karte.Teraz chce wrucić do tamtego pierwszego i tutaj sie pojawia pytanie czy moge?Teraz która karta sie liczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
przecież teraz jest numer formularza, zawodnika zgłasza się raz, a następnie przepisuje się jego numer na listę zgłoszeń.

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2008-09-07 22:52:09

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18
Można troche jaśniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
idź do siedziby swojego okręgu lub podokręgu, popytaj co, i jak, zobacz, czy jesteś w bazie danych.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

" Młode Gwiazdy "

Następny temat

Wisła Kraków -news

WHEY premium