SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak przyjmowac suplementy ????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
witam
mam pytanie do was na temat przyjmowania suplementow . moj dzien wyglada nastepujaco . wstaje o 8.00 na 9.00 ide na silownie i pracuje na jedna zmiane 14.00-22.00 . jak mam przyjmowac nastepujace suplementy ? gainera kreatyne bialko i aminokwasy ??? jak ulozyc cykl zeby bylo dobrze. dla uproszczenia mam 4 dni w tygodniu treningi . pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
A od kiedy kurczak nie zawiera wszystkich aminokwasów ?

A czym się różni aminogram izolatu od wpc czy innych frakcji białkowych, aminokwasy są te same różnica jest jedynie w ilosciach.

Jedzenie osobnych posiłków węglowodanowych i białkowych w teorii może i się sprawdza ale w praktyce tego nikt nie zauważy. Wile osób nie ma na to czasu by sobie tak dzielić posiłki czy to np przed pracą czy szkołą.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bialko codziennie rano z aminokwasami 30 min przed pierwszym posiłkiem taki sam zestaw bezpośrednio po treningu aminokwasy dodaje również przed snem ale tylko tyle żeby zgadzało się zapotrzebowanie na białko wiec dawka jest zależna od tego ile białka zjadlem w ciogu dnia kreatyne tylko w dni treningowe około godziny po treningu 20 gram razem z posiłkiem który zawiera minimalna ilość tłuszczu żeby nie spowalniać wchłaniania skladnikow odzywczych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3280
Juran coś ćpał , jakie 20g krety
Gainera i białeczko wszystko zależne od Twoich braków diecie, z gainerem jedyną sensowną porą na przyjmowanie jest czas zaraz po treningu, NIGDY JAKO ZAMIENNIK JAKIEKOLWIEK POSIŁKU !
Aminokwasy-bierz po treningu tylko 1g/10kg MC,w DNT odpuść ( jak jesteś na masie i trzymasz dodatni bilans to aminy zbędne)
Kretę bierz w DT 5g przed i 5g po treningu, a w DNT 5g

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

"Żyj godnie-to największa zemsta !"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4551 Napisanych postów 35818 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263268
- jakie masz te aminokwasy? jeśli BCAA to przed treningiem lub w trakcie

- bialko wedlug brakow w diecie

- gainer według braków w diecie

- kreatyna jeśli klasyczny cykl kreatynowy to DT 2x5g, DNT 5g

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Samfisher9 co to jest 5 gram kreatywny na chłopa 120kg poza tym przyjmuje ja tylko w dni treningowe to jest patent który rewelacyjnie na mnie działa biorę ja tak 6 razy w roku podczas cykli masowych i siłowych te dawki które podałes są śmiechu warte zamiast czytać ulotki na opakowaniach pomysł trochę poczytaj to nic nie kosztuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem zdania ze kreatne należy brać tylko około treningowo gdy zapasy ATP są najbardziej wyczerpane po intensywnym treningu co mi po dawkach dzielonych po 5 g skoro większość zostanie przemieniona w kreatynine i wylana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24182 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402644
to moze Ty lepiej poczytaj najpierw zanim takie rewelacje zaczniesz pisac...
jedyne z czym mozna sie zgodzic to to, ze korzystnie jest dawac krete okolotreningowo , tyle ze nie jest to jedyny skuteczny sposób a jedna z opcji,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Po jakiego mu białko i aminki przed pierwszym posiłkiem, jak ten posiłek będzie np zasobny we wszytskie skąłdniki, prędzej już mu się to w pracy przyda jak czasu mało na posiłek.

Aminokwasy przed snem by się zgadzało białko, 3 aminokwasy to nie białko.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proste jak j**anix gdy spozywasz posiłek zaraz po w staniu zawierający węglowodany uposledzasz wydzielanie hormonu wzrostu dlatego osobiście wole sam posiłek węglowodanów bez dodatku białek zjeść godzinę pozniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Anubis84 jeżeli 3 aminokwasy to nie białko to rozumiem ze kurczaka również nie zalicza sz dlatego ze nie zawiera wszystkich aminokwasów a białkiem są dla ciebie tylko cale jajka i izolat które maja pełen aminogram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3280
Zdzikłem

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

"Żyj godnie-to największa zemsta !"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cel - odbudowa flory jelitowej

Następny temat

Nowy cykl na fajna mase

WHEY premium