SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak ja brac ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
czesc niedlugo zaczynam 1cykl kreatynowy i mam olipm mega caps 300kapsow i jak mam to dawkowac bo roznie pisze DT 4 rano przed sniadaniem 30min i 4 po treningu DnT rano przed sniadaniem 4 i w porze treningu 4kapsy

wiec doradzcie jak mam to brac a bialko brac 30min po krecie??
czy moge popijac sokiem COSTA(zawartosc wegli 5,5g na 100ml)???
i czy mam je polykac od razu czy pogrysc??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
polknij normalnie 4 rano i 4 po treningu. najlepiej popic woda ale sok tez moze być

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Połknij bez rozgryzania. Możesz popijać sokiem, możesz wodą.
Bierz tak:
DT:
4 capsy rano na czczo
4 kapsy po treningu
Dnt:
4 capsy rano na czczo
4 capsy w porze treningu

Co do białka to po treningu bierzesz kreatynę i carbo, jak chcesz to możesz również dodać trochę bardzo szybko przyswajalnego białka. Następnie ok 25 minut po treningu spożywasz posiłek składający się z węgli złożonych i białka(nie dawaj tutaj tłuszczu).

Pozdro!

Zmieniony przez - boguc w dniu 2007-10-30 13:47:11

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
spoko a moze byc tak
kreta rano nastepnie 30min po niej sniadanko(platki+mleko+wpc)
po treningu kreta 30min po niej WPC jakies 10min po bialku posilek????????

A w NIETRENINGOWE TO 30MIN PRZED POSILKIEM!!

tylko ze bral bym tak zerknijcie!!!
poniedzialek 8.00 po treningu 19.00 lub 19.30
wtorek 8.00 przed posilkiem 14.00
sroda 8.30 po treningu 13.15
czwartek 6.50 przed posilkiem 15.30
piatek 6.00 po treningu 15.45
sobota 9.00 przed posilkiem 15.00
niedziela 9.00 przed posilkiem 15.00

czy jak tak bede bral to moze byc takie mam pory treningow czy nie sa za duze odleglosci czasowe nie wplynie to niekorzystnie prosze o odpowiedz bo dzis zaczynam cykl rano daweczka juz poszla!!

ps. i odstep krety i bialka ma byc 30min tak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 463 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91254
tak ma być odstęp mniej więcej 30min miedzy kretka i białkiem(takze posilkiem bialkowym i wogóle jakimkolwiek).Na pusty żoładek lepiej sie wchłania.
Za mała przerwa miedzy wPC a posilkiem...10min?za mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie musisz robić odstępu pomiędzy białkiem i kretką, czy nawet posiłkiem i kretką, albo - białkiem i posiłkiem, byleby jednorazowa porcja białka nie byle by jednorazowa porcja białka nie była zbyt wysoka (np 100g...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
no to po bialku posilek po ok 20-30min moze byc???chyba WPC sie wchlonie no a krety to rano 5g i potreningu lub w nietreningowe w porze tez 5g

a mozna brac rano i przed treningiem badz przed treningiem i po???

a czy tak rozne pory brania krety nie przeszkadzaja??

po ilu dniach czuliscie przyrost sily,napompowanie lub cos podobnego??chodzi o Olimp mega caps

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2007-11-05 13:19:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mozesz brac kreatyne rano i przed, przed i po treninegu itp. mozesz brac nawet z posilakmia. przetestowalem chyba wszystkie mozliwe sposoby brania kreatyny, bralem nawet z mlekiem w porcji. nie zanotowalem roznic w efektach. co do "rozkrecania" sie tego supla to bywa roznie. niektorzy czuja od pierwszych porcji, innyi po dwoch - trzech tygodniach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp System Protein 65 3,2kg

Następny temat

bialko+ carbo

WHEY premium