SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

izotek na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 53643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1086
Wszedłem na cykl z początku leciało:
Prop 200mg e2d
Primo 350 e7d
Później chciałem dodać kolejne rzeczy niestety Izotek w dawce 60mg ed nie poradził sobie z działaniem sterydów z czego wynikło bardzo duże pogorszenie skóry stany ropne oraz dużo chrost.Jednak już po zejściu z cyklu (trwał 3 tygodnie) Izotek większość zmian usunął po tygodniu


Zmieniony przez - DBZ w dniu 2017-03-10 15:59:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
120 - 150mg/kg mc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 161 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3809
Ja lecę 60mg ed axotretu jakiś 5 miesiąc od 2 miesiąca prop 100mg eod a teraz wbiłem na wino oral 40mg ed i jak axo daje sobie radę cały czas twarz już prawie czysta czasami coś wyjdzie na czole, plecy klatka i barki wciąż zasypane ale coraz mniej ;) Badania miesiąc temu robione wszystko ok tylko hdl za niski 26 gdzie powinno być minimum 40, a teraz wyleciało winko wiec będzie pewnie gorzej ale cholesterol całkowity bliski dolnej granicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
Masz gdzies zapasową wątrobe ze bierzesz winko na axo ??

U mnie po zostawały jeszcze na plecach ale juz coraz mniej teraz dopiero wleciałem na 60mg wczesniej cały czas leciałem 40mg do czerwca mysle bedzie git :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
damianz96
Ja lecę 60mg ed axotretu jakiś 5 miesiąc od 2 miesiąca prop 100mg eod a teraz wbiłem na wino oral 40mg ed i jak axo daje sobie radę cały czas twarz już prawie czysta czasami coś wyjdzie na czole, plecy klatka i barki wciąż zasypane ale coraz mniej ;) Badania miesiąc temu robione wszystko ok tylko hdl za niski 26 gdzie powinno być minimum 40, a teraz wyleciało winko wiec będzie pewnie gorzej ale cholesterol całkowity bliski dolnej granicy.


Kontroluj watrobe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 161 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3809
Jakieś zalecenia żeby podbić hdl? Nie mam jak robić badań za często bo pracuje od 6 do 14. W razie jakby mi się udało zrobić badania i hdl będzie w podłodze to odstawiać winko? Ponieważ całkowity cholesterol miałem blisko dolnej granicy trójglicerydy to samo, a ldl 91 na 115 i hdl 24/40 alat aspat tez w normie były przed winem.


Zmieniony przez - damianz96 w dniu 2017-03-14 20:55:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 161 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3809
Pomoże ktoś? Z tego co czytam to raczej bardziej powinienem się martwić o alat i aspat niż cholesterol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Daruj sobie to winko na izoteku...szkoda stawow i lipidow ktore potem ciezko przywrocic do normy,jesli juz chcesz brac SAA na kuracji izotekiem to pomysl o testosteronie i nandrolonie nic wiecej nie bralbym pod uwage,ewentualnie małe dawki mety(wpłyną pozytywnie na stawy/ściegna).Brałem izotek rok czasu wiec wiem co mowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja lecę test i tren 20mg izo alat, aspat dzień po treningu nog 80 oba. Także bez tragedii. Syfow po 8 miesiącach zero.

Badania będę powtarzał za tydzień dwa przed treningiem nóg.bo tak je dop******am że lekko mogą mieć wpływ na wyniki wątrobowe


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2017-03-17 13:25:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 161 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3809
Ale ja juz lece to wino 2 tygodnie szkoda teraz przerywac ;/ Zostalo mi w dodatku 150 tabsow jeszcze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie wiadygodności nandrolone deca

Następny temat

Cykl

WHEY premium