SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

izotek na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 53740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22078
Nic nie przeczekiwałem, ja sterydòw nie stosuję cyklicznie, lecę na htz hard, deka z 5 lat wbijana, tylko teraz poszła w odstawkę bo polubiłem tren
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
aha dzięki za odp :D

Podłącze się jeszcze do pytania co sądzicie o trenie ace i izo jednocześnie ?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22078
Najpierw trzeba znależć takiego co na tym połączeniu brykał, wiadomo że tren sam w sobie ryje jak mało co.
Łączenie takich środkòw jest nieprzewidywalne, testosteron jeszcze ujdzie, reszta to ruletka. Nawet jeżeli znajdzie się taki co mu nic nie było nie oznacza że dla drugiego będzie bezpiecznie. Wiecie jak jest z samymi stężeniami takiego trena, jedna firma realnie zalewa 20 mg druga 80 mg na obydwu produktach wpisane 100 mg





Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2016-11-11 09:58:39
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Ja izotek zacząłem podjadać tydzień temu tak jak Zioekt 20mg ed w tle leci test 375mg i deka 200mg e4d na tą chwilę nic nie odczuwam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2572
Ja wcinam axotret od ok. 3 miesięcy. Aktualnie dawkowanie 30mg. Cykl zacząłem przed izotekiem. Problem z trądzikiem na klacie i barach miałem ogromny po odbloku. Na początku leciał prop master i npp i nic się nie działo. Teraz leci susta, tren i meta i też wszystko gra. Ale robie cyklicznie badania wątroby, zajadam heparegen, alkoholu zero. Niedługo izo zwiększam na 40. Jedyne nowe syfy które się pojawiają to na plecach, ale są niczym w porównaniu do tego co było i u mnie na towarze to norma więc się nawet nimi nie przejmuję. Najważniejsze że widać poprawę na klacie i barach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zioekt
deka z 5 lat wbijana, tylko teraz poszła w odstawkę bo polubiłem tren


O co mysliscie o tym zeby zamiast izo zapodac 100mg cynku? Pozniej po tygodniu cisnąc 50mg do skutku. Ale to chyba rozwiązanie na krótką mete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cynk goowno daje. A co Ty jaja sobie robisz i tworzysz cytaty których ja nie pisałem? Weź się w garść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Zioekt dobrze prawi ja jadłem nawet coś koło 180-200 mg dziennie i gowno dawało, mi ewentualnie pomagało solarium + pasta cynkowa + mycie częste szarym mydłem, ale wystarczy ze tydzien nie chodziłem na solarke i znowu wysyp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2572
cynk nic nie pomaga. szkoda kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przemko15
ale wystarczy ze tydzien nie chodziłem na solarke i znowu wysyp

no właśnie bo na nie zagojone ropne zmiany solka wcale nie jest dobrym pomysłem, bo skóra się przesusza i po paru dniach jest czasem jeszcze gorzej.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie wiadygodności nandrolone deca

Następny temat

Cykl

WHEY premium