SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

izotek na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 53732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 339 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23537
czy ja wiem czy alko+izo to jakies wybuchowe polaczenie.. bralem teraz 2 miesiace izo a pilem mniej wiecej 2x w tygodniu (a pije bez umiaru) i zadnych zmian nie zauwazylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Ronney88
tak byłem na cyklu, co do syfów miałem ale nie tyle co przedtem


Schodza teraz ? Czy zaczyna sie wiekszy wysyp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
jeszcze się nic nie dzieje albo nie zauważam

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
Mi dzisiaj z dnia na dzień zaczęła się łuszczyc skóra na twarzy jakby ktoś tarką przejechał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28248
a co sądzicie o braniu tetracykliny ( zrobilem wymaz ze skóry i wyszły bakterie gronkowca złocistego a nie tradzik ), biore 500 week susty + trenu 100e2d tyle ze tren slaby, ale bede zmienial na jakis dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
brałem w zeszłym roku 300ed pomogło, z tym ,że wtedy byłem na samym teściu

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
Tetra solo czy do izo? Z izo nie wolno łączyć tetracyklin ze względu na wzrost ciśnienia śródczaszkowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
jeżeli o mnie pytasz to brałem solo

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
A nie było nawrotów po tetracyklinie? W wielu przypadkach po odstawieniu problem wraca. Swoją drogą próbowałem też tetracykliny przed wejściem na izo ale wiele nie pomogło, żeby nie powiedzieć że w ogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
był nawrót ale niewielki dlatego wrzucilem izo

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie wiadygodności nandrolone deca

Następny temat

Cykl

WHEY premium