SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

insa krotka 4 tygodnie, pierwsza stycznosc z insą

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10561

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

91

Wzrost

174

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

ponad 3 lata ciągłego treningu

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

170g B, 500g WW, 100T

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

test, master, bold, dbol, npp, deca, proviron, hcg

Opisz swój plan treningowy

split 4 dniowy, plecy; nogi; klata barki bic tric; nogi

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

aktualnie, 1.5roku ON, mostek 6 tygodni pol roku temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

13-15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

raczej przybieram suchą masę

Stan zdrowia

zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

łysienie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Co Ty, to mit. Zjesz wystarczająco złożonych i żadnej hipki nie ma prawa być. Po treningu też dalbym mix proste + złożone + trochę fruktozy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
spoko, jem jakoś 30-60min przed treningiem, aktualnie wchodzi tylko paczka ryżu. carbo mam zawsze w torbie więc w razie wpadki mogę szybko zmieszać i wypić(łatwiej mi będzie nosić carbo niż banany etc., chociaż zawsze moge jakieś żelki nosić na wszelki wypadek)

to po treningu wrzuciłbym to carbo jako mix złożonych i prostych + owoc jakiś żeby fruktoza też była i potem normalny posiłek (tak wiem, mogę zjeść od razu ryż z rodzynkami, ale teraz mam fazę na proch zaraz po treningu, znudzi mi się to zastąpię to od razu posiłkiem po treningu)

100g spokojnie carbo mogę wypić po treningu i chwilę przed podaniem insy? chodzi mi już o samą ilość, na pewno nie za mało, a za dużo to też raczej ciężko :P

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Ilość to już dobrać musisz pod siebie. To insę dopasowujesz do diety, a nienodwrotnie. Jak nie potrzeba tony węgli, to ich na chama nie podbijasz, i insy też nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
aktualnie po treningu wypijam to carbo [100g], 5 posilkow w ciagu dnia, każdy 35g B 80g W i 20g T (carbo nie licze jako "posilek") i do tego chcialem wlasnie tylko dodac insę
dzięki za pomoc, zobaczę jak to będzie na początku szło, pierwszy szot z insy zrobię po treningu żeby wiedzieć jak się organizm zachowa, a potem już 3x w ciągu dnia

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Teoretycznie te 100g carbo powinno starczyć na 10iu, ale jak pisał Lodzianin - te 10g ww na 1iu insy to nie wyznacznik. Jak masz mega wrażliwość, to i po tylu ww Cię hipka złapie. Dlatego próbuj, ale miej ww pod ręką w razie co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
A jak wstaje o 7 a na 8,30 trening to lepiej brać slin przed czy po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
mrWodoo

to po treningu wrzuciłbym to carbo jako mix złożonych i prostych + owoc

gdzie tu jest mix zlozonych i prostych...

prz1993
Jak masz mega wrażliwość, to i po tylu ww Cię hipka złapie

Jak juz teraz leci 100g carbo po treningu to bym raczej sie nie obawial dobrej wrazliwosci

10g w na IU insy to nie mit, to srednia bezpieczna opcja, czesto za duza wiec to sie reguluje w zaleznosci o potrzeb i odczuc




Zmieniony przez - miczelx w dniu 2017-05-14 16:16:20
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
miczelx
mrWodoo

to po treningu wrzuciłbym to carbo jako mix złożonych i prostych + owoc

gdzie tu jest mix zlozonych i prostych...



carbo jako suplement z węglowodanami o róznym czasie wchłaniania, tj. aktualnie szamam carbonox z olimpu
http://olimp-supplements.com/images/image/carbonox_z1.jpg
na tej rycinie formy węgli w tej odżywce
źle zrozumiałem czy jak? :P

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clen, yoha 2tyg on off

Następny temat

Kolejny tym razem Porządny cykl.

WHEY premium