SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

industrial/ Dziennik motywacyjny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 585 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3653


a to posilek o godz. 15.00

^ Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować ;d ^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Jezeli chodzi o BCAA to ja od jutra wale Trec'a 300 kapsow 1 kaps na kg wagi przed treningiem Do dzisiaj uzywałem tylko OLIMPA wiec nie mam jak narazie porównania.Ale z tego co czytałem na forum to jakosc/cenna wychodzi całkiem nieźle.
Jezeli chodzi o Aero to ja robie skakanke ok 15 min nastepnie 15 rowerka lub biegania zalezy jak lezy ;)
A no i brzuch przed aerobami
A co do Hiit to mysle ze przy twojej sylwetce to Cie zniszczy :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 585 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3653
kolega mnie namawia na venoma, zeby kupic na spolke - po 45 tabletek.

czytalem opinie o tym, ze niezle pobudzenie, power na treningu, niezly termogennik, wsumie chcialbym se kupic, zawsze to cos pomorze w osiagnieciu mego celu :)


cos mi biceps slabo rosnie, cwicze juz tym samym rozkladem ponad 8-9 tyg. czas na zmiane. Moze pomorzecie przy zmianie cwiczen ?



pizam88:

co masz na mysli, mowiac ze to mnie zniszczy ?

Zmieniony przez - industrial w dniu 2008-04-30 15:47:38

^ Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować ;d ^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Chodzi mu o to ze Cie na maksa wysuszy...czyli bedzie mało mięcha zostanie..ale po to własnie jest BCAA żeby zminimalizowac strate mięsa

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
PO PIERWSZE PRIMO :)
Redukcja i majonez .... tez lubie ale nawet jak robie mase to go nie jem

PO DRUGIE PRIMO :)
Zniszczy Cie bo nie masz zabardzo z czego sie redukowac pozatm te 5 miechów to troszke mało, obawiam sie ze to wszystko moze złozyc sie na to ze cofniesz sie z sylwetką o jakies 5 miesiecy czyli mozesz stracic "wszystko" co zdobyłes.Dlatego ja bym sie wstrzymał ale to juz jest twoja sprawa twoje cialo rob jak chcesz nikt z nas nie jest Twoim Ojcem aby Ci mowic co masz robic:P


kolega mnie namawia na venoma, zeby kupic na spolke - po 45 tabletek.
jw. za wczesnie na venoma duzo za wczesnie

Takie jest moje zdanie odnosnie tej sprawy
[AMEN]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 585 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3653
OK, postanowilem tak :

kupie bcaa,
dieta 2,5 / 3,0 g bialka na KG ciala

AEROBY:
3 razy w tygodniu
zaczne od 20-25min. rownym tempem



co do majonezu to tam byla szczypta ;) ale niech bedzie, nie bede go uzywal wiecej

wczesniej bylem gruby
[tutaj opisana jest katorga mego ciala]
[https://www.sfd.pl/art._AEROBAMI_SPALAMY_TKANKE_TLUSZCZOWA_!-t363952.html]
, ale redukowalem sie (nie wiedziac nic o diecie) i doszedlem wlasnie do takiej sylwetki, chce zgubic do konca brzuch, ale juz treaz chce chronic miesnie, bo wiem jakie to wazne.


BCAA z bialkiem + CP pomoze przy wzroscie suchej masy, aero spali tluszcz ... zeby to bylo takie proste :)



to jak z tym treningiem na biceps ?

^ Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować ;d ^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Co do Bica to plan jest raczej OKEJ
Mozesz spróbowac progresji ciezaru w seriach, duzo powtórzen małe obciazenie,mało powt duzo kg , powt wymuszone na koncu serii tzn odchylanie do tylu,ruch negatywny (tak to sie chyba nazywa) ze przykładasz wieksza uwage do opuszczania niz podnoszenia.

Albo moze armagedon...??

takie sa moje propozycje ale poczekaj az wypowie sie ktos bardziej wtajemniczony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 585 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3653
CZEKAM NA WYPOWIEDZI INNYCH

a co do ruchow tych negatywnych to ciagle tak robie, ze staram sie powolutku opuszczac, moze to jest przyczyna ? moze zaczac szybciutko machac ? staram sie rowniez dbac o technike bez bujania

^ Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować ;d ^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
No to moze zmien cwiczenia na tekie jakich jeszcze nie próbowałes....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
Brzuch, lekka oponka (nie przejmował bym się)

Jeżeli wyrobisz mięśnie brzucha, nabierze to innego kształtu.
Naprawdę jeżeli zredukujesz (o ile ci się to uda) to w jakimś % poleci mięso, co w twoim przypadku bedzie skutkowało tym że przypominał będziesz więźnia auschwitz


Proponuję ułożyć konkretną dietę + trening siłowy + trening aerobowy (po treningu 20-25 min) zabezp. się BCAA

dodatkowo możesz zapodać cykl kreatynowy co w połączeniu z dieta da dużo lepsze efekty wizualne niż twoja "redukcja"

A6W odpuść, szkoda zachodu

jak coś to pytaj

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy do sprawdzenia

Następny temat

Środek klaty

WHEY premium