SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile bierzecie na trica :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12115
U mnie +/- po rowno : ok 50kg francuskim na trojglowe i tyle samo w uginaniu na sztandze na dwuglowe na serie (to nie sa mAx)

Pozdro

Lękliwy stokroć umiera przed śmiercią; Mężny kosztuje jej tylko raz jeden.

Pozdro
_____________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
ja nie mam proporcjonalnej siły na bicepsie i na tricepsie (triceps mam tylko troche silniejszy)

deadmike

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
triceps o 30 % silniejszy od bicepsu
czy to dobrze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8317
KAIN skoro triceps stanowi 2/3 ramienia to znaczy żę biceps stanowi 1/3 - a z tego wynika że jest 2 razy większy więc jak twierdzisz ktoś kto robi uginania ze sztangą np. 75 kg powinien robić francuskie wyciskanie z ciężarem 150 kg!(pomijając to że wyciskanie francuskie jest przynajmniej powinno ćwiczeniem izolowanym natomiast uginanie ramion ze sztangą dopuszcze bujenie się) Swoją trogą ciekawe ile we francuskim wyciskaniu bierze p.Wojownik - sądząc po jego wynikach w uginaniu ramion to conajmniej z 250 kg-hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dopuszcza bujanie się ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
francuza nie robie...ale na bica biore 22,5kg w 10 powtorzeniach, a na tric w waskim wyciskaniu 52,5kg w 10 powtorzeniach. Ciezary nie duze ale wole robic z dobra technika.

pozdrofka
Lukx
http://lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8317
tauro1: chodziło mi o to że przy biciu rekordu w uginaniu ramion ze sztangą zawsze sie troszeczkę buja ( jeden kilka mm inny pare cm) natomiast przy francuskim wyciskaniu możliwość ta nie istnieje ew. w ramach ''oszukiwania'' może zaistnieś szersze trzymanie łokci czy wykonywanie tego ćwiczenie bardziej jak wyciskanie w wąskim chwycie
A co do ''dopuszcze bujenie się'' to zaawasowani ćwiczący czasmi aby mieć lepsze napompowanie wybijają sztange udami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Triceps mam silniejszy niz biceps. Pompki na poreczkach robie serie z zalozonym pasem z 15kg. po 8 powt.
Przy francuskim mala roznica.

Ronnie

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na bika biorę około 40- 45 (choc były czasy że brałem 50) na trica bez problemu robię całe serie z obciązeniem 25 kg + gryf łamany. A co do techniki. to podobno we francuzie nalezy starać utrzymać sie łokcie możliwie blisko siebie i przede wszystkim nieruszać nimi. PAnowie poproście aby kolega przytrzymał wam łokcie a wy sprubujcie wyciskać. Zobaczycie o ile mniej powtórzeń zrobicie.
pozdrawiam

broker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
Nie porownywal bym tego cwiczenia do wyciskania francuskiego,lecz raczej do prostowania ramion na wyciagu,i wtedy jest u mnie ok:biceps 28kg razy 10,a triceps na wyciagu 35 kg tez 10 razy( ostanie troche wymuszone).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DRĄŻEK !!!

Następny temat

trening do waszej oceny :)

WHEY premium