SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

idzie zima!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2186
Czy to prawda, ze gdy marzniemy to spalamy wiecej kalorii?bo faktycznie tracimy duzo ciepla. Zauwazylam, ze w zimie gdy jestem na redukcji to chudne szybciej (i za to tez wiecej choruje), czy to ma zwiazek z temperatura jaka panuje na zewnatrz?

niech moc bedzie z wami!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
Czy to prawda ze jak mi zimno to spalam kalorie a jak cwicze cieplo i grubo ubrana to spalam tluszcz?

idz sie zapytaj Tyki

ludzie, dajcie spokoj!!!!!!! zamiast wymyslac jakeis chore teorie ze spaniem z otwartym oknem czy bieganie z 10cioma warstwami ubrania wziasc sie za diete i normalny trening

Pozdr

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1609
Tak , ma to związek z temperaturą . Naukowcy stwierdzieli , że aby stracić kalorie wystarczy spać przy otwartym oknie .

Javen saste bachtale !
Me som rakli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
szoma to nie jest dobry sposób...szczególnie teraz kiedy o chorobe nie łatwo...

najlepoej się zdrowo odżywiać i trening trening trening


a co do pytania to na zime szczególnie u mezomorfików są tendencje to nabierania tk. tłuszczowej co jest normalne bo organizm przygotowuje się na zime

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2186
Co to jest ten mezomorfik? Wpisywalam w wyszukiwarce ale nic nie znalazlam.
to jak ktos jest mezomorfik to i tak nie ma co obcinac kalorii bo nie schudnie? Jak to jest?
A poza tym to oczywiscie dieta i trening.

niech moc bedzie z wami!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jest mezomorfik , ednomorfik (nie wiem czy dobrze napisałem) i jeszcze coś tam.........są to 3 grupy organizmów...mezo to organizm który łatwo łapie mięśnie ale i też tk. tłuszczową a endomorfik cięzko łapie mięśnie ale i też tk.tłuszczową....i jeszcze jest coś pomiędzy....ja osobiście jestem mezomorfik co osobiście mnie nie cieszy :]

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 729 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3168
Ja czytalem, ze wlasnie ludzie tyja na zime, a nawet potwierdzam wlasna obserwacja.

Pomoglem? Rzuc SOG'a...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a co ja napisałem ??


ja też to po sobie NIESTETY widze

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
może jak jest ci zimno to spalasz wiecej kalorii ale gdy jestes lepiej ogrzany to łatwiej tłuszcz schodzi

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dlatego jak ja uprawiam aeroby to

:koszulka,pas na brzuch,sweter,dresik ortalionowy,rękawiczki,i najlepsze z tego wszystkiego kominiarka na głowe i czapka ...siłownie mam o 18 i biegam po niej więc wyglądam jak bandyta najlepsze jak koło jakiejśc babci przebiegne













Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2186
O kurde, to ja tez jestem mezomorfik bo od ciezkich treningow (wspinanie) niezle mi sie miesnie w barach rozrosly ale dolu tzn. ud i tylka nie moge spalic. A sa jakies specjalne zalecenia dla mezomorfikow i endomorfikow do redukcji?
Zima schudlam duzo ale to raczej przez chorobe.
Czyli odchudzanie zima nie ma sensu? Chyba,ze naprawde bede sie na maxa ogrzewac (ubrania, piecyk, kominek i tysiac goracych herbatek to wtedy spale jakis tluszczyk?

niech moc bedzie z wami!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
endomorfik ( ja ) - łatwo łapie tłuszcz i dosc dobrze buduje mase miesniowa, lekka nadwyzka kcal i uz idzie w tłuszcz
mezomorfik - niski pozimom %bf, łatwo łapie miesnie, ogólnie najlepsza budowa
ektomorfik - chudzielec, ciekzo łapie tłuszcz i miesnie, ciezko idzie mu przytycie kazdego kilograma

Zmieniony przez - Michał... w dniu 2005-10-21 22:08:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki posilek po mono + mass xxl ??

Następny temat

pytanie do najlepszych

WHEY premium