SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

i co ja mam z soba zrobic? prosze o porade

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 434
panowie dzieki za odpowiedz! Seba81 napisales ze z 0 bilansem. czyli wyliczylem na tym kaklulatorze ze porzebuje dziennie ok 6000kcal wiec dokladnie tyle mam dziennie dostarczac organizmowi?

a czy rano moge robic 15min a6w a pozniej wieczorem silka ( tylko znowu pytanie jakie cwiczenia na rzezbe dla mnie) a po treningu aeroby, np 30min rowerek stacjonarny? co o tym myslicie?

bede jakos diete w miare musial ulozyc ale nie wiem czy dam rade...

co do ogolnorozwojowki to robie ja juz miesiac wiec chyba powinno wystarczyc.

ktos z was napisal czy jest to moj pierwszy kontakt z silownia wiec odpowiadam ze mialem 2 lata przerwy od silowni a wczesniej trenowalem ostro 8 miesiecy...

pozdro

aha..pytanie z innej beczki. jak dodac zdjecie swojego profilu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51573 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
słuchaj możesz odjąć z 200kcal i przelicz czy napewno aż tyle kalorii ci trzeba duży z Ciebie chłop ale z 6000tys to chyba coś się pomyliłeś
co do siłki, jak miałeś 2 lata przerwy to tak jakbys zaczynał na nowo
co do a6w myślę że nie ma sensu narzie tego robic, jeśli robiłeś teraqz 4 tygodnie ogólnorozwojówki to możesz pociągnąc jeszcze z 2 tygodnie, lub przejśc naćwiczenie każda grupa 2 razy w tygodniu zajżyj do postu Michaiła 'robimy forme..' i wybiezrz plan dla osób ze starzem w przedziale 0-6 miesięcy, co do aerobów na początek moim zdaniem wystarczy dla Cibie 2-3 razy w tygodniu po 30-60 minut nie posiłowni ani na czczo tylko o innej porze najlepiej w dni bez siłki tak bym ja zrobił
a Ty zrobisz jak zechcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 434
dzieki za porade. mysle ze tak zrobie! poki co to nie mam czasu i musze leciec do pracy. przyjde pozniej to wszystko poczytam i sie dokladnie zastanowie! pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Seba81 - Aeroby oczywiście, że lepiej rano, na czczo - ale ponieważ większość osób rano leci do roboty - to już lepiej po treningu, niż kompletnie oderwane. Ja kiedyś zrzuciłem 10 cm w pasie w 1-2 miecha, jeżdżąc na rowerku 30-60 minut po treningu.

greentea - niemożliwe te 6000, ja jestem dość duży, fakt, że praca siedząca, ale trening codziennie - i wyszło mi ze 3000.

Co do antykataboliku to najlepiej Glutamina - dawkowanie najlepiej z 30 minut przed spodziewanym stanem katabolicznym (przed aerobami, przed snem, przed dłuższym okresem niejedzenia).

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51573 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jestem wielkim przeciwnikiem aero na czczo i po treningu siłowym, moim zdaniem nie wnoszą za dużo poza możliwościa spalenia mięsni
przynajmniej na mnie tak działają :( po 4 miesiącach redukcji jestem średnio zadowolony właśnie przez to że mięsa dużo popliłem - aż zastanawiam się czy nie rzucić tego wszytskiego i iść na ryby
u osób z duzym bf aeroby o każdej porze przyniosą korzyści więc po co je robić w czasie gdy ryzykujemy utratę mięśnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Możesz mieć rację - opierałem się na osobach, z umiarkowanym BF.

Mnie na szczęście mięsień nie spada przy aerobach

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51573 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz to nie same aeroby ale 1h siłki+1h aero i niestety, no może byc różnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
no, ja zawsze robiłem po siłce a nie było wtedy antykatabolików - ale nie upieram się

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 434
a codziennie gdybym robil aeroby to bedzie ok czy nie za bardzo? w dni treningowe np 20min rowerek a w dni nietreningowe 30-40min rowerek stacjonarny.

czy jako trening moge zrobic mniej wiecej tak.

kazda seria po 15 powtorzen. na kazde cwiczenie po 4 serie.
4 x w tygodni

1 klatka + triceps

2 plecy + biceps

3 nogi + triceps

4 klata + biceps

nie mam pojecia jaki trning dobrac wiec prosze o porade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
zapomniałeś chyba o barkach :)

Lepiej rób każdą grupę raz w tygodniu, najwyżej z czasem zwiększysz częstotliwość. Zaczynaj spokojnie

klatka / tric
plecy / bic
wolne
barki / przedramię
nogi / łydka

plus brzuszki

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5x5 całościowy

Następny temat

Roznica miedzy powtorzeniami 12-10-8, a 10-8-6

forma lato