SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hst aba aba aba

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak moge robic podciaganie i dipsy z tym ze nie mam na tyle sily aby robic progresje w nich (nie wiem czy wykonam 10 powt w tych cwiczeniach bo nigdy ich nie wykonywalem;/) wiec co na to polecisz??? moze tamten plan bez cwiczenia rak bedzie ok???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Co do negatywow to ja ich nie robie. Poprostu albo ciagne na 5 RM kolejne 2 tygodnie albo sobie wogole odpuszczam jak nie mam juz sily.

Co do dipsow i drazka zacznij je robic od dziesiatek.
Zacznij od podpartych nog, wtedy jest lawiej.
Skoro podciagniesz sie 10 razy to twoje 10 RM.
W piatkach juz mozesz cos podwiesic. Nie przejmuj sie , ze progresja taka sobie.
Jak nie zaczniesz robic tych cwiczen to nigdy nie zwiekszys z wnich sily.
To 2 najlepsze cwiczenia wg mnie na klatke, plecy i ramiona. Nic Ci wicej nie potrzeba na gore. No moze cos na barki.

Kasta sprawdz czy po samej lawce i wiosowaniach przybedzie Ci cos w ramionach.
Tak wogole to moze zrob Billa Starra cwiczenia jak chciales na poczatku i zobacz.
Ja robilem i bylem zadowolony.


Zmieniony przez - kilobb w dniu 2008-09-21 22:08:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wielkie dzieki za pomoc Kolobb no tak wiec bede cwiczyl tak jak mowisz -nawet mala progresja jest na pewno lepsza na ramiona niz jakbym wogole nie wykonywal tych cwiczen. chyba zrobie ten i ten plan zeby sprawdzic co lepiej dziala:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Sprawdz.
Nic nie stracisz a mozesz zyskac.
Przez pewien czas robilem tylko przysiady, MC i plaska i w ramionach mi nie ubylo. Za to masa skoczyla. Kwestia co wolisz?
Teraz natomiast robie tylko dipsy i drazek bo rodzina mi sie powiekszyla i miejsca zabraklo na moje sztangi, lawki itd.
Tez nie narzekam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe no tak masz racje wiec moj plan moze wygladac tak:
-przysiad/mc
-wyciskanie na skosie
-wioslowanie
-wyciskanie od czubka glowy
-podciaganie na drazku podchwytem
-dipsy

moze byc tak?????:) jeszcze mam takie jedno pytanie bo zrobilem hst i pozniej 10 dni SD i zrobilem 2 treningi zeby zmierzyc maxy i rozchorowalem sie i w srode zrobie ostatnie maxy i chcialem zapytac czy w takim ukladzie ze trening zrobie w srode moge zaczac cwiczyc hst jakos wczesniej niz po kolejnym SD(9-14dni)???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Ten pierwszy z 3 cwiczeniami bardziej by mi podszedl ale rob jak uwazasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale to do tego pierwszego planu mam dodac podciaganie na drazku i dipsy czy jak???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
kilobb jeszcze jedno pytanie:
robiles to jako hst czy zwykle fbw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
kilobb jeszcze jedno pytanie:
robiles ten plan billa starra jako hst czy zwykle fbw?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 14 latka do sprawdzenia

Następny temat

problem z klatka

WHEY premium