SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hst aba aba aba

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kilobb dales ten link a ja nie mam sily na dipsy i drazek(tzn na progresje w nich) a tam plany sa wlasnie z dipsami i podciaganiem albo takie jakby rozbudowane(tzn jak na hst)i znalazlem ten plan:
1. przysiad/MC.
2. Lawka/Dipsy.
3. Wioslo/drazek.
4. barki

ale zakladajac ze w dipsach i drazku nie jestem w stanie wykonac progresji tylko jakby bede cwiczyl stalym ciezarem przez cykl to da ten trening i tak efekty (ktore uzysklabym wykonujac zwykle jakby podstawowe hst) jesli progresja bedzie w wiosle, mc, przysiadach, wyciskanieu na kletke i barki????

wielkie dzieki za pomoc

a tak przy okazji to moglbys mi powiedziec co sadzisz o takim planie:
A:
-przysiad
-wycisk na klatke - skos
-wioslo
-podciaganie na drazku
B:
-przysiad
-MC
-wyciskanie na barki od czubka glowy
-dipsy

i bylby on wykonywany tak jak zaleca Bill Starr(aba aba aba) tylko ze metoda hst:)

Zmieniony przez - kasta7 w dniu 2008-09-23 21:46:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Od tego powinnismy zaczac. pytasz o HST a nie wiesz, ze wazna jest progresja? Czytaj wiecej. Wszystko juz masz. Nie wiem o co Ci chodzi. Pytasz i pytasz ciagle. Zacznij cwiczyc.
Odpusc sobie te dipsy i drazek.
Z drugiej strony jak nie zaczniesz ich robic to nigdy nie bedziesz. Moze zacznij w 5 poprostu z progresja.

Ja Billa Starra robilem jak z progresja HST. Sam plan Billa Stara zawiera juz progresje ale troche inna wiec mozna powiedziec, ze to tez HST.
Gorzej pod wzgledem duzej czestotliwosci na niektore partie. Ale coz nie mozna miec wszystkiego.

Ja osobiscie nie stosuje innych cwiczen na gore jak dipsy i drazek i nie narzekam.
Ale skoro jestes za slaby to nie wiem. Rob poprostu przysiady, MC i inne cwiczenia wielostawowe. jak wzrosnie Ci sila zacznij robic dipsy i drazek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem ze wazna jest progresja ale nie jestem w stanie wykonac jej w dipsach i podciaganiu;/ i dlatego ciagle tak o to dopytuje bo chce teraz zrobic pierwszy ale taki pozadny i wogole cykl treningwy. i chyba zrobie trening ktory laczy cwiczenia ktore wymianil Bill Starr w swoim treningu:
-przysiady/mc
-wyciskanie na skosie
-wioslo
-wyciskanie od czubka glowy

tutaj wioslo robie na kazdym treningu wiec chyba (wiec bicepsy chyba tez pracuja) i 2 wyciskania (gdzie pracuja tez tricepsy). sprobuje tego treningu - na pewno mi nie ubedzie w la[pie a moze tylko przybyc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
-przysiady/mc
-wyciskanie na skosie (lekkim lub plasko)
-wioslo
-wyciskanie od czubka glowy (??? nie wiem co to ale ok)

Napewno Ci nie ubedzie w lapie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
Kilobb wyciskanie od czubka glowy to po prostu wyciskanie na barki,ale w niepelnym zakresie ruchu, czyli zaczynamy od czubka glowy i tutaj tez konczymy, dosc czesto stosowana metoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Tak tak domyslilem sie ale nie wiem co to za modyfikacja.
Ja tam jak wyciskalem to z przodu i pelen zakres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
Skoro nie napisal ,ze z tylu to raczej tez chodzi mu o wyciskanie z przodu, taka wersja od czubka glowy jest chyba nawet mniej kontuzjogenna niz na pelen zakres, i uzywa sie ciezaru nie co wiekszego niz przy pelnym zakresie z racji tego,ze ruch jest krotszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Nie uzywam tych cwiczen wiec mam problem z glowy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki a czy wiciskanie nie moze byc na skosie 45stopni??? jesli lepiej plasko czy cos to ok bede robil plasko ale duzo bardziej wole wyciskanie na skosie i dlatego o to pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
Osobiscie ja nie widze problemu w robieniu wyciskania na skosie prz treningach typu fbw, nawet przy splitach juz nieraz widzialem jak ludzie robili tylko i wylacznie cwiczenia na skosie w dniu klaty i na klate nie narzekali, skoro bardziej lubisz skos to chyba nie ma przeciwskazan bys tak cwiczyl.

Sam ostatnio przy splicie robilem tylko skos na klate (wyciskanie sztangi, wyciskanie hantelek ze skretem, rozpietki) i przelamalem tym zastoj ktory dlugo mi sie utrzymywal, bardzo ciezko mi ruszyc klate.

Zmieniony przez - Jacek.G w dniu 2008-09-24 14:34:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 14 latka do sprawdzenia

Następny temat

problem z klatka

WHEY premium