SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hm?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8007
Buahhahahahaha gruuuuuuuuuuuuuuby temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11550
oj chyba ktoś przegiął

<mar> ciekawe co robił Bóg zanim stworzył ziemie, nas itp..
<grol> bicka i klate pewnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
Tricownik przyznaj pojechał Ci. Nie masz na to riposty, lepiej skapituluj i przeproś, bo się yamek zezłości

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 634 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3869
Yamek, Fajnie ze poderwałes, wez sobie od kolezanki numer porozmawiajcie na GG nie pisz i nie obrazaj zadnych juz forumowiczow , nie ma to sensu kazdemu moze sie zdazyc wpadka a przynajmiej zauroczenie poprzez internet wiec reszta spraw załatwiaj tak jak wyzej napisałem na GG.



Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6532 Napisanych postów 62337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778068
Panowie i panie albo merytoryczna dyskusja albo kończyć spam macie odpowiednie tematy do tego

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
spoko ale po jakiego zaraz kolesie jada na mnie <lol>ja na jaja pisze a tu zaraz ja ******le prze ***e jakbyscie sie na zartach nie znali a niektorym nalezalo sie kilka ostrych slow i rion mozesz to gowno zakonczyc albo wywalic w****u pozdro i teraz doradzajcie innym a nie piszecie tutaj.a tricownika co zagielo ze ****a nie pisze??juz??

Zmieniony przez - yamek w dniu 2008-05-03 11:11:35

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 634 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3869
Tricownik pewnie jak normalny kulturysta regeneruja sie spiac, nie kazdy wstaje o 8 i pisze na forum po to by nabijac sobie posty romansami z 14 latkami, twoje słowa napewno nikogo nie zgieły, wytłumaczenie typu "to tak dla jaj" sa kiepskie, bezsensowne, popelniles glupstwo a teraz nie umiesz sie przyznac.

Tak odemnie proponuje zamknac temat, podwiesić i dac temat "Yamek Casanova dzialu TRENING DLA POCZĄTKUJACYCH"
...
Napisał(a)
Usunięty przez Kuro za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
hmm żeby zbędnego spamu nie robić to powiem jedno teraz nie wytłumaczysz się głupim tekstem że dla jaj testu pisanego na forum nie da się już wymazać ;] taka prawda każdy to widzi i czyta wystarczyło poprosic o nr. gg jak ktoś tam napisał i po problemie ;]

Nie było by siary na cały forum i nie było by tematu a tak jest i siara na forum i temat który zostanie na długie lata.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Kuro za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z klata...

Następny temat

15-10-5 czy mogę coś dodać?

forma lato