SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

georgu/BLOG - Wygląd kulturysty, siła trójboisty, czyli zmagania o siłę i masę!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1159
no foteczki piekne.... wszystko sledze od poczatku itroche sie nauczylem...:)
3mam za ciebie kciuki i zycze dalszych sukcesow oczywisice bede dalej sledzil twoj dziennik

Jezeli cwicze to robie to tylko dla siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 259
W takim razie od jutra robie kolejny tydzien. Diete znow zaczalem stosowac od wczoraj. Jedziemy z koksem i ******limy laski. Koniec uzalania sie nad soba. WODYN dzieki za wsparcie. W sumie balem sie ze mnie z***iesz ale widze ze jestes czlowiekiem ktory potrafi sprowadic innego na dobra droge jak i podtrzymac na duchu

edit: WODYN a co myslisz o wspomaganiu sie? Chodzi mi o jakas kreatyne. Gadalem z kumplem i polecil mi mono + bcaa ale wole sie skonsultowac z toba zeby czegos nie s******lic

Zmieniony przez - Georgu2 w dniu 2007-08-05 12:24:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
masz bana czy cu ? mono tak ale bez bcaa imo

hrr czasem na necie lepiej sie wyzalic niz w realu, bo z neta jakie jest prawdopodobienstwo ze spotkasz kgoos w realu ? praktycznie znikome. a powiedz cos "przyjacielowi" i za kilka dni idz sie spotkac ze znajomymi, dziwnym trafem wiekszosc twoja historie ze szczegolami juz pozna i potem doda cos jeszcze od siebie zeby bylo piekniej i wyjdzie ze zostales ****em za free

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 259
Everr to na czym zrobic cykl zeby trwal 6 tygodni i wyniosl mnie ~100zl?

W sumie to moge liczyc na przyjaciela bo wiem ze wiedze zostawi dla siebie ale na necie jest latwiej

edit: No niestety wychaczylem bana za swoja glupote. Ale mam do 08.08.2007 wiec nie dlugo

Zmieniony przez - Georgu2 w dniu 2007-08-05 13:44:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
A gdzie i za co złapałeś bana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
mono tauryna omega witaminy i styka

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 259
Bana zlapalem w Strongman od Czorci za spam w temacie o smierci Marunde. Poprostu bylo to moje niedopaczenie ale trzeba za to odczekac :D

A tutaj taki bonus











Jak zwykle nie udalo mi sie zlapac szerokosci barkow :/

Zmieniony przez - Georgu2 w dniu 2007-08-06 13:15:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
No brawo
Widać wyraźną zmianę w porównaniu z pierwszymi fotkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 259
Jazz powiem ci ze jestem dosyc zadowolony Poczekajmy az wypowie sie ktos jeszcze. Jestem zadowolony z barkow bo chyba ladnie poszly. Zaskoczony jestem plecami bo chyba jakas zmiana jest a obawialem sie ze beda spadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Cześć georgu jak chcesz mieć szerokie barki to niewystarczy trening na barki i kaptury. Musisz poszerzyc obręcz barkową tak jak podciaganie sie na drązku szerokim uchcwytem, wuciskanie na klatke szerokim uchwytem i wyciskanie na barki za głowych szerokim uchwytem.


Ale to pewnie wiesz dlatego niepotrzebnie się pociłem

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek po 30stce - poradźcie

Następny temat

plan treningowy prosze o ocene

WHEY premium