SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

georgu/BLOG - Wygląd kulturysty, siła trójboisty, czyli zmagania o siłę i masę!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
O tym "oryginalnym" planie można powiedzieć wszystko POZA TYM że jest najbardziej ekonomiczny pod względem czasowym.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
masz tu kilka cw uzytecznych dla siatkowki
NIESPECJALNIE CHYBA KOCHASZ TE SWOJA SIATKE SKORO UNIKASZ ICH W PLANIE



RWANIE


PODRZUT


THRUSTER

WYKROKI ze sztanga z przodu

PRZYSIADY NIEPELNE

SKOKI DOSIEZNE obunoz, jednonoz, z miejsca i z doskoku

przenoszenie lezac

unoszenie przodem chwytem mlotkowym

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Dzi

O tym "oryginalnym" planie można powiedzieć wszystko POZA TYM że jest najbardziej ekonomiczny pod względem czasowym.



jesli nie najbardziej to w czołowce, tyle ze cwiczysz codziennie

jednak jako ze Dzordż cwiczy u siebie w chacie ....

chyba ze porownujesz z planami typu "zrobic klate a reszte byle jak - bo i tak tylko na klacie mi zalezy"

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Tu spędza na treningu 6h/tydzień. Przy "normalnym" splicie 3 razy w tygodniu spędzi maksymalnie tyle (w przypadku endomorficznych maniaków) a najczęściej conajmniej o 1.5h mniej. Ja np. spędzam na treningu 1h-1.5h czyli przy chodzeniu trzy razy jest to 3h-4.5h. Poza tym codzienne ćwiczenie sprawia sporo problemów "logistycznych" i kosztowych. W przypadku korzystania z siłowni publicznej trzeba jeszcze doliczyć czas dotarcia na siłownię i nagle okazuje sie że nie robimy nic poza pracą, jedzeniem, siłownią i spaniem.

Nie mówię że jest to plan zły, szczególnie w przypadku george'a który ma własną siłkę. Mówię jedynie że w sensie ogólnym napewno nie można powiedzieć że jest to trening dający oszczędność czasu.

Co do treningu FBW z ostatniej propozycji:

Po pierwsze opowiedz jak wyglądają Twoje treningi siatkówki, szczególnie siłówka.

Po drugie:
W "A" barki daj coś innego, np wyciskanie sztangielkami. Dodatkowo standardowo polecę robienie tego na stojąco (military) i z rwaniem z ziemi.
Reszta git choć troche dużo na ramiona. Pomyśl o tym czy nie robić tylko jednej serii zamiast dwóch.

Tak przy okazji, trening zajmie 40 minut do godziny (13 serii). To razy 4 daje nam 2:40h - 4h na tydzień.

Zmieniony przez - dzi w dniu 2007-11-21 11:07:28

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzi ja tez mam wlasna silke w pokoju obok wiec to jest bardzo ekonomiczne;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Kamil999 ufam WODYNOWI i jezeli mowi ze jest zly to musi byc Zreszta sam sie przekonalem po 1 dniu

Co do "treningow" siatkowki. Gram na szczeblu amatorskim wiec nie wiem czy mozna to nazwac treningiem. Wyglada to tak, ze raz w tyg (piatek) zbieramy sie w kilku gosci. Rozgrzewka 30min, kazdy we wlasnym zkresie (ja rozciagam sie lekko, rozgrzewam stawy, plas o sciane, odbijam pilka z partnerem), nastepnie gramy 5 setow, przerwa 15-20min i znow 3-5 setow.

Ok do barkow w "A" wrzuce wyciskanie hantli.

WODYN czy wtedy moj plan bedzie dobry?

A co do tego dlaczego na silce nie robie rwan itd. Oddzielam te dwie sprawy silka-siatka. Nie lacze tego

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Jeśli tak wyglądają Twoje treningi to musisz pomyśleć co zrobić z tymi nogami i kolanami... Cwiczenia na luzie powinieneś dołożyć, nawet dla zwiększenia wyników w siatkówce (nie wspominając o holizmie, wyglądzie itd), szczególnie jeśli jest tylko raz w tygodniu, ale jeśli nie ma bólu. Jeśli jest to ja milknę.

Kup sobie też jakieś buty do tej siatki dobre bo w tej sytuacji musisz dbać o stawy jeśli chodzi o wstrząsy.

Zmieniony przez - dzi w dniu 2007-11-21 16:49:11

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
dzi co do butow to gram w adidasach nike one sa chyba do kosza, ale dobre sa bo sa na dosyc grubej podeszwie ktora troche amortyzuje. Niestety gram w nich dopiero od wystapienia bolu w kolanach. Wczesniej byly to chalowki Umbro ktore byly na dosyc cienkiej podeszwie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Georgu ale ja pisalem o planie schodkowym;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Kamil999 po 10 miesiacach cwiczenia jednym planem mozna sie znudzic. Uwierz mi

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek po 30stce - poradźcie

Następny temat

plan treningowy prosze o ocene

WHEY premium