SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

góra chuda nogi grube co robić :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BIGuś napisałam ze stosowałam odchudzianie i od pasa w góre łuszcz zredukował sie a od pasa w dół tzn uda i łydki prawie wcale ;( w tym tkwi problem. a jak zastosuje mnijsza ilość kalorii to znowu spadne na górze i bedzie juz nie ładnie bo teraz jest ok a na dole dupa zaprzeproszniem wiec chiałam jakieś cwiczneia na spalenie mieśni wiec jka juz powyzej podałem np te wspiecia na palce ale ile serii po te 6-8 powtórzeń i ile odpoczybnek pomiedzy seriami ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja powiem tak - mozesz zastosowac diete wysokobialkowa=niskoweglowodanowa, poprawnie stosowana sprawi, ze stracisz tkante tluszczowa, lecz polecam bawic sie w to conajmniej pol roku. czyli musisz sie przestawic na zdrowe i sensowne jedzenie, a nie na diety-cud-glodowki itp. ale problem tutaj jest u ciebie taki: przy tym wzroscie twoja waga jest niska, wiec mysle ze to jest raczej inaczej niz mowisz. tluszcz jest lekki i mozesz miec go sporo przy malej wadze, a to ze masz go w dolnej czesci siebie to juz taka uroda kobieca lub/i efekty wczesniejszych diet-cud. miesni przy tej wadze to raczej za duzo nie masz :P i miec nie bedziesz na diecie redukcyjnej. cwiczac spalisz tak czy tak tluszcz z calego ciala. ale nie spodziewaj sie ze twoja figura sie poprawi radykalnie, tzn. jesli jestes "duza gruszka" to po odchudzaniu bedziesz "mniejsza gruszka" - ale dalej gruszka :) obwody sie zmniejsza ale wizualnie sylwetka bedzie dalej podobna do tej wczesniejszej. zeby z gruszki zrobic "laske" bedziesz musiala cwiczyc pozniej wlasnie aby wymodelowac miesnie (zakladajac ze spalisz swoj niechciany tluszcz) i zeby twoje uda byly ksztaltniejsze raczej niz szczuplejsze. zreszta mozesz dac najlepiej zdjecie swoich nog/ud, bo byc moze tobie sie wydaje ze ona sa "za grube". reszty ciala foto nie musi byc :P bo to nie konkurs topless tylko ewentualnie do rewizji. a najlepiej do zlap jakas "oswiecona" kobiete z forum i jej wyslij jesli nie lubisz public
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po piersze nie jestem gruszka :D a po 2 mi sie moja figura podba tylko chodzi o te nogi :( chce tylko z nich spalić czy nie wystarcza jakieś cwicznenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 409
Dobra kolejne glupie pytanie:
Jesli chce wyszczuplic uda to cwicząc na silowni lepiej jest robic mniej serji z wiekrzym obciazeniem, czy na odwrot:wiecej serji z mniejszym obciazeniem???????????????
Chodzi mi o WYSZCZUPLENIE nie rozbudowanie miesni!!!!!!!
oprocz tego rowerek ,bierznia, wiem ze to podstawa.

!!Co Niezabije To Podwójnie Wzmocni Mnie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Na spalanie tłuszczu wariant 2

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 409
Dzieki!!Jeszcze jak bys mogl mi napisac dla poczatkujacej osoby to to "male obciazenie" przy cwiczeniach na uda to jest ile??(ja probowalam tak 22-30 kg) I ile seryjek bys mi radzil???

!!Co Niezabije To Podwójnie Wzmocni Mnie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Co do spalania mięśni:
"
Po treningu Twoje mięśnie maleją!

Katabolizm to proces rozpadu białek ustrojowych.
Trening jest procesem uszkadzania mięśni na co zdrowy organizm reaguje obronnie- odbudowując "z nawiązką" uszkodzoną tkankę. To jest właśnie przyrost masy. Zanim to jednak nastąpi trwa KATABOLIZM, czyli częściowa redukcja mięśni.
"
Więc chodzi o maksymalne palenie mięśni w czasie ćwiczeń i utrzymanie katabolizmu potreningowego przez niedostarczanie 'budulca'. Zakres powtórzeń 6-8 (do nieudanego powtórzenia) daje najwiękze efekty 'niszczące', ale trzeba go powtarzać codziennie, żeby nie nastąpiła regeneracja (czyli wzrost ). Na uda - żeby ograniczyć możliwość kontuzji - rozsądnie jest ćwiczyć na przyrządach (uginanie/prostowanie/odwodzenie/przywodzenie nóg).

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Małe - to takie, przy którym możesz wykonać min. 20 powtórzeń (30 będzie też ok, ważne, żeby nie doprowadzać do zadyszki). 3 serie na grupę wystarczą. Przerwy między seriami jak najkrótsze, do 1min, żeby utrzymywać podwyższone tętno.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jogger czyli na łydki robic
wspiecia na palce 6-8 serii po 30 powtórzeń tak czy 3 serie po 6-8 powtórzeń bo nie wiem wkońcu troche cie nei zrozumiałam ??
i na inne partkie mieśni 3 serie po 6-8 powtórzeń tak ?? napisz jasno i przejżyscie ile serii na łydki i powtótrzeń a ile an uda :D dzieki z góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
To jest wynik mieszania różnych problemów w jednym wątku
Ty chcesz spalać mięśnie, więc
"
wspiecia na palce 3 serie po 6-8 powtórzeń i na inne partie mieśni 3 serie po 6-8 powtórzeń
"
- liczymy ilość do nieudanego powtórzenia
- ćwiczyć trzeba codziennie
- 3 godz po treningu tylko woda

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nim Poprosisz o ulozenie diety lub zadasz Pytanie!!! Wazne Przeczytaj!!!

Następny temat

teflon

WHEY premium