SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fbw czy split na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2917
Siema nie potrafie wybrać czy mam ćwiczyć fbw jak robię to teraz czy zmienić na split. przez miesiac bd na mecie solo 30 mg ed mój dotychczasowy plan wygląda mniej więcej tak. martwy ciąg 12 8 6 wioslo sztanga 12 8 6 wycisk płasko 12 8 6 push press 10 6 na biceps pod i na chwytem 8 6 na trica francuskie płasko 8 6 oraz sprostowanie na wyciągu 8 6. Sorki że tak napisane ale pisze z tel

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 80

Wzrost: 175

Obwód klatki: 105

Obwód ramienia: 36

Obwód talii: 87

Obwód uda: 55-60

Obwód łydki: 41

Staż na siłowni: Z przerwami 3 lata

Ilość spożywanego białka: Ile się tylko da

Ilość spożywanych węglowodanów: Ile się tylko da

Ilość spożywanych tłuszczów: Minimum

Opis przebytych cykli sterydowych: Meta 15 ed

Trening: po co mi

Cel cyklu: Masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 7 Miesiecy

Poziom BF%: Zapomniałem jak się to liczy

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): Chudniecia

Stan zdrowia: Watroba czasami się odezwie

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: owlosíony jak dziki

PPM podstawowa przemiana materii: To też

Wyciskanie leżąc (MAX): 105

Martwy ciąg (MAX): 170

Przysiad (MAX): 130

Sterydom mówię stanowcze czemu nie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2917
;o
od 7 w górę? Może wyjaśnisz dlaczego ja miałem zamiar skupić się na 6-8 powtórzeniach. Co do fbw to na 90% dobrze wykonuje, po prostu nie trawie takiego treningu :)

Na nogi 3x w tygodniu:
Przysiady ze sztanga 4s
prostowanie nóg na maszynie 3s
i przysiady wykroczne 3s

Powinno starczyć,

Sterydom mówię stanowcze czemu nie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Tu masz temat----> https://www.sfd.pl/TRENING_na_koksie.-t234570.html

Jak dla mnie split na 4 dni najlepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2917
No to fbw taki jak teraz czy split?

Sterydom mówię stanowcze czemu nie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
split.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Skoro bierzesz sie za koksowanie, to powinienes "na sucho" przerobic rozne plany i opcje treningowe, aby wiedziec na co reagujesz najlepiej. Nie jest powiedziane, ze ten musi cwiczyc fbw a ten splitem. Skoro do tej pory rosles na fbw, to po co to zmieniac? Nie ma sensu zmieniac tego co dziala, o zmianach to mysli sie jak przyjdzie zastoj. Chyba ze fbw ci sie poprostu znudzil i chcesz potrenowac troche inaczej, to wskakuj na splita. Ale jesli dobrze ci sie cwiczy na fbw, lubisz ten trening i na nim rosniesz to nie zmieniaj tego, tylko zmodyfikuj sobie np troche cwiczenia w fbw przed cyklem, daj zestaw a i b itp.

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2011-03-08 20:38:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2917
Lepiej mi się ćwiczyło na splicie i koledzy z siłki mi nagadali że fbw to dla początkujących jest tylko. Zmieniłbym na spilt tylko czasu mało w tygodniu bo 4x 1,5h to sporo. Jeszcze nietypowe dni treningu pon-wtorek-wolne-wolne-piatek-sobota-wolne

Sterydom mówię stanowcze czemu nie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
no to cwicz splitem. czemu nietypowe dni treningu? za bardzo patrzysz na dni kalendarzowe. rozklad masz normalny, 2 dni treningu, dzien przerwy, 2 treningowe, 2 przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na off fbw mi nie podchodził zupełnie, nie wyobrażam siebie być on i robić fbw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2917
No to wyjaśnione, jadę split. dzięki

Sterydom mówię stanowcze czemu nie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Tak jak piasał _zwierzu_
Robiłeś fbw? Robiłeś splita? Masz porównanie który trening lepiej na ciebie działa?
Jeżeli na "sucho" lepiej działa na ciebie split (a to znaczy że robisz fbw źle;) to nie oczekuj cudu że nagle stanie się odwrotnie. I vice versa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
CZeść.


Jak to co ?TO CO LEPIEJ NA CIEBIE DZIAŁA ! :)

Pozdrawiam .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prożba o pomoc.

Następny temat

Podstawowe badania

WHEY premium