SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW czy SPLIT przy cyklu na kreatynie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2079

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

17

Waga

75

Wzrost

172

Cel treningowy

masa miesniowa

Staż treningowy na siłowni

1rok

Uprawiane inne sporty

piłka nożna 1/2 razy w tyg.

Dieta

jest

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

Kreatyna od vitalmaxa mono

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

przysiad 40 martwy 100 wyciskanie 80
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3696
Witam , mam pytanie . Zaczynam swoj pierwszy cykl na kreatynie i nie wiem czy rozpisac plan fbw czy splita . Ostatnio robilem fbw jakies 2 miesiace i nie wiem czy nie lepiej teraz zmienic troche plan . Cwicze pon/sr/pi. Nie wiem czy napisałem to w dobrym miejscu ;p

Prosze o rade
adidd

PS. W przysiadzie mam mało kilo gdyz jest to zwaizane z kontuzja jakiej sie nabawiłem około 2 lata temu i nie moge przeciazac prawej nogi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
fakt masa=siła sila=masa. ale nie koniecznie jesli chodzi o trening. zależnej jest to od wielu czynników. typowy trening stricte siłowy nie koniecznie musi wplywać na rozbudowe tkanki mieśniowej...poczytaj art na ten temat jest ich parę :) ale nie o to ci chyba chodziło....
tak dla ciekawości popatrz sobie na zdjecia mit 7 https://www.sfd.pl/[art]_Największe_fakty_treningu_siłowego_by_Panda_&_Antoś-t876617.html
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862
Z teorii: wzrost mięśni w największym stopniu zależy od:
- Napięcia wewnątrz-mięśniowego (ang. intramuscular tension)
- TUT (czasu pod napięciem ang. time under tension);

Zmieniony przez - w8mp250 w dniu 2012-10-04 19:09:44

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Co to za kontuzja i co powiedział lekarz odnośnie ćwiczeń na siłowni ? Jakich masz unikać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3696
Miałem skrecenie kolana z minimalnym ubytkiem w kosci chrzestnej czy jakos tak ale juz jest to opanowne i jestem w 100% sprawny ale mimo to lekarz zapytany o siłonie powiedział ze lepiej abym w cwiczniach na nogi w kotrych obciazam kolano brał małe ciazary i starał sie nie przeciazac tego kolana .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
sam bierzesz odpowiedzialnosc za swoje zdrowie nikt ci nie powie cwicz skoro lekarz radzi inaczej ale poczytaj ten art https://www.sfd.pl/Przysiad_z_przysłowiowym_palcem_w_doopie__żadnych_wymówek_Panowie_i_Panie-t605678.html 

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3696
Ale tematem nie jest moje kolano tylko czy przy cyklu kreatynowym cwiczyc fbw czy splita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jeśli FBW działało i efekty były ok to możesz zostać przy tym systemie ale słabo to widzę bez dobrych przysiadów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
no to nie ćwiczysz nóg?? fbw to całe ciało jest. lekko to nie trening

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3696
Cwicze nogi z małym obciazeniem , ale i tak jest pompa . nie wiem jaki mam rekord bo nie probowalem ze wzgledu na kolano , jak czuje ze mam juz naprawde duzy zapas to dokladam kilogramy tylko poprostu nie jest to max jaki moge wyciagnac . Mam na serie około 40/45kg a mysle ze jestem w stanie wycaignac 55/60
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
słuchaj lepiej cos robic niz nic ale jak chcesz brac krete musisz wiedziec jak ona działa i po co ci ona a skoro nogi robisz lekko to strata kasy moim zdaniem ale moze ktos iiny ma inne zdanie...

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3696
Głównym problemem nie jest sam fakt kontuzji ale to ze przez prawie 3 miesiace noga była nie ruszana wgl ze wzgledu na gips oraz pozniejsza rehabilitacje . Moze dlatego mam ja slaba i ostatnimi czasy szukam artukółów na temat wzamcaniania więzadeł itp. i wdrazam to w życie . Mysle ze niedługo dojde do pełnej sprawnosci w siadach . O kreatynie wiem bardzo duzo wiec wiem jak działa . A moge prosic o rade co do tego treningu ? czy kreatyna lepiej zadziałą przy treningu wszystich miesni co 2 dni czy moze lepiej skupic sie na 2 partiach na jednym terningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3696
Podbijam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

Rowerek treningowy

Wiecej