SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ektomorfik? zapraszam :-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4438
Prosiłbym typowych ektomorfików (hardgainer, drobny kościec etc.), którym UDAŁO SIĘ odnieść sukces (przybrać na masie) o wypowiedzi odnośnie ich diety. Jedne źródła zalecają ok 1,7 g/kg mc, inne 3g białka, a chyba najbardziej wiarygodnym źródłem będą doświadczenia osób ćwiczących.

Jakie były wartość B,T,W w Waszej diecie?

"In the warriors code there’s no surrender.
Though his body says “stop”, his spirit cries “never” "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 257 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 836
Hm ja raczej nie musialem nigdy tyc ale powiem ci co wiem po doswiadczeniach moich znajomych. Zazwyczaj problemem osob chudych jest dieta a raczej jej brak, wies znie nalezy duzo jesc by byc wiekszym bo tak naprawde jak amsz dobra przemiane materi to nic ci to nie da all [sory za slowo] wysrasz i tyle.Nienalezy tez podniacac sie kupujacbialka i wszmajac jego ile wlezie-wszystko ma swoja granice i granice tolerancji.A bardziej konkretnie jesli o diete na mase chodzi polecam link
https://www.sfd.pl/temat173140/
Wiesz bialko ja osobisciem polecam 3kb/m ale oczywiscie wiesz to zalezy od tego jakie masz finanse wiesz jednych stac na to innych, napewno dozywka bialkowa by sie przydala ale nie ejs tkonieczna jesli dopeiro zaczynasz[ a tak wnioskuje]
Dalej trning musisz koniecnzie robic na mase i robic konkretne rzeczy nie na zasadzie "dzis pojde na silke i cos obmysle" tylko najpierw zrobic trening ooglny [[obwodowy] zeby sie pozbyc zakwasow itp pozniej zrobic trening pdozielony i wykonywac go dokladnie pilnowac swojego ciala, swoich ruchow pamietac by trening nie byl szrpany pameitac o technice spiec/napiec
jelsi chodzi o technike to zapraszam do atlasu
Pozatym nie wolno ci sie poddawac widzac ze za miech nic ci nie urosnie bo tak w zasadzie ejlsi ejstes b chudy to te zmiany beda nastepowac powoli ale stale zakladajac ze bedziesz trzymal sie diety i mial dobry trening

pozdro jak bys mial jakies problemy/needowal porady z banalnymi rzeczami sluze pomoca na gg-nie ma co expertow martwic rzeczami blachymi
numer gg>>>2451767

Nie warto klucic sie z idiota-najpierw was znizy do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem
-----------------------------
Jestem lepiej widoczny?
WIDOCZNIE JESTEM LEPSZY!
-----------------------------
Uczęszczasz na silownie co sezon wakacyjny? lubisz podbierać cieżarki?
TEN TEMAT JEST DLA CIEBIE!
http://www.sfd.pl/temat199328/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4438
źle mnie zrozumiałeś idv, nie chce zajmować żadych expertów ani tym bardziej nie prosiłem o wykład z odżywiania i linki do postu który czytałem z 10 razy. Poprostu chodziło mi bardziej o wiele krótkich wypowiedzi a la

- ja na 1,8 urosłem
albo
- mi 3 g/kg mc służą

Coś w rodzaju typowej ankiety/statystyki...
Poprostu nie chce teorii, chce wiedze czerpaną z doświadczenia różnych osób.

"In the warriors code there’s no surrender.
Though his body says “stop”, his spirit cries “never” "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 257 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 836
wybacz minelismy sie chyba z przeslaniem textu

Nie warto klucic sie z idiota-najpierw was znizy do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem
-----------------------------
Jestem lepiej widoczny?
WIDOCZNIE JESTEM LEPSZY!
-----------------------------
Uczęszczasz na silownie co sezon wakacyjny? lubisz podbierać cieżarki?
TEN TEMAT JEST DLA CIEBIE!
http://www.sfd.pl/temat199328/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
ok 2g/kg mc bialka i duzo kcal i uroslem

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
bialko jest termogenne wiec wieksza ilosc podkreca metabolizm. chcesz jeszcze bardziej go podkrecic przy swoom szybkim metabolizmie?

jak jestes poczatkujacy to ilosc 1,5-1,8g starczy.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
tak ten nademna ma racje

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4438

"In the warriors code there’s no surrender.
Though his body says “stop”, his spirit cries “never” "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
Ja jestem niezły ektomorfikiem. jeśli chodzi ci jak jesć to masz tyżle żreć aż ci bania pęknie :D inaczej nic z tego. Jadłem tak góra Białko 1.8g/kg, Węgle 6g/kg i 1.5g/kg .Białka nigdy nie jedz powyżej 1.8 bo waga ani ci sie nie ruszy a bedziesz jeszcze szybciej spalał, a i przynajmniej musisz dodać 1000kalori na + . Dokłądnie jak ci napisali wyżej. Musisz też wyczuć swój organizm jeślic zyjesz ze potrzebujesz zjeśc więcej to dokąłdaj wegli i tłuszczu nawet duzo powyrzej i nie mart sie bo ze ci sie coś odłorzy w tłuszcz.Moje wyniki, z 64kg przy wzroście 180 mam teraz 77kg w 6 miechów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
Cobraf dobrze pisze ale jak jadles ile wlezie skoro znales swoja liczbe BTW na kg? Po prostu kolega potzebuje porzadnej diety na mase z bilansem kalorycznym na duzy +.

Student Turystyki i Rekreacji

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje pomocy

Następny temat

o jakie porze ostatni posiłek

WHEY premium