SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KTO MI TO POLICZY ??? ZAPRASZAM SPECOW !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Witam kto mi policzy ile bedzie gram wegli , bialka i tluszczow w takim posilku : Mianowicie dzis mialem solidny obiadek skladajacy sie z okolo 600g + 2 jajka sadzone Ile to tez kilokalorii - ?? Podajcie mi cala wartosc odzywcza takiego posilku i zrodlo informacji bo z kad moge wiedziec czy kto se nie jajcoszy , za Prawde SG bedzie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
600 gramow mlodych ziemniakow zapomnialem dopisac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
ja Ci moge policzyć....
ale kalorie w liściach sałaty... jestem w tym najlepsza, liczę do 2 miejsc po przecinku
ale nie ziemniaki....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
Heh duzo tego zjadłes

wiec tak:

ziemniaki: 396kcal 7,8g bialka 90g ww 0,6g tluszczu
jajka: 14g bialka ok 10g tluszczu ok 1g ww
razem: 22g bialka 90g ww 10g tluszczu

zrodlo:
http://zywienie.fotomodelka.cz/btw.php 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
czy duzo raczej tak ale to tylko drugie danie Dzieki Mauro za to ze byles pierwszy SOG , choc jesli dobrze pamietam to juz ci go nie dawno dawalem ... wlasnie nie wiem o co w tym chodzi jestem abonem od nie dawna wiec nie wiem czemu mozna dac tylko raz na danego uzytkownika

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Juz nie moge ci dac jednak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
plakac nie bede
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
czemu tak wytlumacz mi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
takie sa chyba rules na tym forum. Musisz spytac moda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
e tyle ziemniaków to jak torebeczka ryżu tylko bardziej zapycha

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalorie, BTW i Metabolizm

Następny temat

pytanie?

WHEY premium