SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

efydryna wspomaga naukę ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 654 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12632
szuwax17 i jak z maturą zdałes..? Ja sie na kofeinie uczylem 5 łyzeczek kawy i do ksiazek tylko strasznie trudno sie skoncetrować Ale i tak oblałem ang. bo wszystko zgapilem a okazalo sie ze byly grupy

"...Zawsze znajdzie sie szerszy co wielkosć wielkich pieprzy..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Efka wspomaga nauke poprzez to za pobudza organizm wiec masz ochote do pochlanianie wiedzy i mozesz bardziej sie skupic na tym co czytasz jadnak jak przesadzisz to bedziesz mial dolegliwosci czyli szybkie bicie serca lub zamulenie w zoladku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
na moje lipa
wkręcacie sobie
efedryna nie działa tak jak feta jeśli chodzi o zwiększenie percepcji gdzyz nie powoduje ona wyrzutu endorfin a jedynie noradrenaliny która co prawda nas pobudza ale z przyswajalnością wiedzy nie ma związku
katecholaminy prowadzą raczej do pobudzenia fizycznego a nie psychicznego

Zmieniony przez - klufczyk w dniu 2006-05-30 01:24:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
po pierwsze : jak kogoś po efedrynie jak i innych sympatykomimetykach telepie - to znaczy że za duzo wziął , wtedy włączają się :brak koncentracji, schizy , nerwowość , niepokój , psychozy depresje , omamy paranoja (te sporadycznie)
inne : drżenie , zab pracy serca , tachykardia , nadciśnienie itp

Grande : nie chodzi tu o jakieś "pobudzenie organizmu" (masło maślane z takiego stwierdzenia nic nie wynika)

działanie "polepszające"pracę mózgu mają teoretycznie wszystkie sympatykomimetyki , od kofeiny rozpoczynajac ...

ale jak powiedziałeś - co za duzo to nie zdrowo- i mozna wiecej zaszkodzić niż pomóc

klufczyk - wcale nie lipa !
poza tym dzialanie amfetaminy to : noradrenergiczne , dopaminergiczne i serotoninergiczne ...

endorfiny - antagoniści receptorów opioidowych (endogenne opioidy) to mają najwiecej ze szczęściem wspólnego , działanie podobne do morfiny , zmneijszają wrażliwość na ból a wydzielane są podczas zmęczenia , także medytacji , niebezpieczeństwo , nawet akupunktura ,,,,mogą powodowac nawet niepamięć ;;; oczywiście silnie uzależniają - stąd uzależnienie od sportu i wysiłku

efedryna ma działanie głównie noradrenergiczne ,


a co do samych funkcji poznawczych i umysłu - to jest nadal niewiadoma - pełno teorii ale i tak nikt nic nei wie ...

a efedryna jak najbardziej działa ... i nie istotne JAK !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
za zwiększenie percepcji na fecie odpowiada w głównej mierze dopamina, efedryna nie oddziałuje w zaden sposób na poziom neurotransmiterów wiec chyba logiczne jest ze nie daje takiego efektu jak amfetamina.
obydwie opcje mam prztestowane, naprawde durze dawki efedryny wczhłaniałem i nigdy nie zaobserwowałem zebym sie po tym lepiej uczył, w przypadku fety było odwrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
autor posta juz nie pamięta kiedy klasówke pisał, po wojsku, 2 letnie dziecko a Wy mu odpowiadacie :)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Boofi -- moja wypowiedz byla bardzo ogolna nie tak wyrazista jak Twoja ale fakt jest taki ze o to samo nam chodzilo czyli dziala jak za duzo to nie dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 483
Mi najwiekszego kopa do nauki daje tauryna:) Ale nie mozna jej za czesto stosowac gdyz efekt jest wtedy slabszy tzn nie mozna jej codziennie brac przynajmniej w moim przypadku. A jesli chodzi o kulturystyke tez ja bardzo polecam na mnie dziala super ale wtedy proces przyjmowania jest calkiem inny. A tusscipet wedlug mnie to****nia czuje sie ponim rozdrazniony a koncentracja siega zera mimo iz przyjmowalem dawke 1 tabletki badz 2-och.

"Życie i śmierć dla narodu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
mi tam pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Anonim, jak 'poszłeś' na klasówkę to by się przydało jeszcze troche pouczyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

duża głowa

Następny temat

Ganabol+teściu

WHEY premium