SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik aktywnej mamy aktywne 9 miesięcy:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Widzialem tego "arturA"

Spoko.


No i dobrze, od małego trza krzewić sport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hej, tutaj leci program One born every minute, ogladalam raz, prawdziwy horror. Pokazuja rozne kobitki przez caly porod od wejscia do szpitala. Nie wiem po co to komu, ale mnie po pol odcinku juz sie odechcialo dzieci

Ale podobno to najcudowniejszy moment w zyciu, tak mowia (ja mysle ze troszke naciagaja prawde)

Twoj dziennik i cwiczenia na pewno mi sie przydadza, sama bym nie wiedizlaa co moge a co nie. Kiedys sobie go otworze i bede cwiczyc, fajnie ze dajesz zdj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
No i tu pojawia się problem bo niby wiem co mogę ale własnie przed chwilą tata do mnie dzwonił i jak usłyszał że w pracy rowerem jestem to się troszkę zeźlił i niby wiem że mogę (powinnam?) się ruszać i że nic mi nie jest i dobrze się czuje ale po każdej takiej z***ce czuję się jakbym robiła krzywdę własnemu dziecku teściowa też już coś przebąkiwała że może bym tak sobie dała spokój a mi to taką frajdę sprawia:( tym bardziej że ja jakoś nie wariuję na tym rowerze i ostatnio mnie jeden sąsiad pijaczyna wyprzedził.....ale tłumaczyłam sobie że jedzie po piwko to ma większą motywację chyba na ten rower to się będę cichaczem wymykać, basen z kolei odradza mi mój gin bo ciągle jakieś infekcje łapię NIE MA LETKO

Ps. dziś z aktywności będzie jeszcze godzinny spacer z rowerem...bo się z tatą umówiłam kilka kilometrów od pracy i lepiej się tam doczłapię żeby mnie staruszek nie wyklnął;P

Zmieniony przez - terco w dniu 2010-04-30 15:32:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
No tak nie ma latwo, szczegolnie z rodzicami zawsze chca dla nas jak najlepiej, tylko to co jest najlepsze w ich oczach nie koniecznie jest to dla nas najlepsze czy jakos tak. U z basenem to nie fajnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240


Sobota:

50minut spacer:) czyli to co wszyscy ciężarnym zalecają
2x40 wspięcia na palce(obciążenie trudno określić -hantle 4kg + brzuch jakieś 7kg
2x25 przysiad plie (ten od Marty)
4x20 unoszenie nogi w bok z pozycji klęk podparty

Jakiś taki słabiutki dzień, jedyne co mi z tego "treningu" przyszło to ból łydek
Jedzenie:
tu lepiej nie komentuję, grunt, że nie było nic słodkiego

Niedziela:
Jedzenie tak samo jak w sobotę czyli cały czas poza domem - kanapka z czymś tam, jogurty, warzywa, soki pomidorowe, owoce i inne takie - w każdym razie nic "śmieciowego" no ale nie było też żadnego mięsa, ryby, jajek nic

Trening:
rower godzinka:)

nogi:

4x40 unoszenie wyprostowanej nogi w pozycji klęk podparty (to co już było wcześniej)
4x(15,20,30,40 powtórzeń) plie

klatka: 3x20 (hantle 2 po 1,5kg)leżenie na ławeczce rozpiętki (prawie jak na fotce;P )

naramienny - 5x20 (hantle 1,5kg)
i to ostatnie dla urozmaicenia robiłam w pozycji stojącej - ręce w bok równolegle do podłogi i "ściąganie" do przodu) nie wiem jak inaczej to opisać a żadnej fotki nie znalazłam:(
Brzuszek rośnie i trochę mi się niewygodnie robi








Zmieniony przez - terco w dniu 2010-05-03 11:20:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Marta już wiem o co chodzi z tym kaczym chodem stopy mi się wykręcają w każdą stronę jak ubieram buty na maleńkim obcasie...dobrze że wolę adidasy:)

Obli masz może jakiś pomysł na ćwiczenia tak żebym ciągle tych samych nie powtarzała?? sama coś poszukam ale jakbyś miała coś ciekawego to bym była wdzięczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Trudno poród nazywac "najpiękniejszym dniem w życiu". Jedyne co sie czuje po jego zakończeniu to ulgę: ulgę ze sie jest lżejszym, ulgę ze koniec, ulgę ze dziecko zdrowe no i się zaczyna zapieprz

Terco obawiam sie ze nie masz dużego pola manewru, bedziesz sie powtarzac i będziesz miała coraz mniejszy wbor cwiczen, no ale coz... rob to co ci dobrze robi i w czym się dobrze czujesz.
Prosze pomysly i uwazaj
http://www.crossfitmom.com/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już wiem o co chodzi z tym kaczym chodem

Hehe, to juz jestes ciezarowa pelna geba

Ja po urodzeniu mialam takie uczucie, ze nagle mi cale bebechy "spadly" w dol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
cos w tym jest, jak poszlam po porodzie na spacer to miałam wrażenie ze wszystko mi zaraz wypadnie z brzucha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 3x tydzień do oceny

Następny temat

Masa do oceny i korekty

WHEY premium