SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dyskusja po walce karaev-hari

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
Tomasz69 pod twoja wypowiedzia sie podpisuje oburacz, obunoz i obuusz


Marian daj mi moda to zaprowadze porzadek



Zmieniony przez - andreazz w dniu 2006-09-30 20:47:11

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7672
jeśli walka bedzie no contest, to kto wystapi w finale? nie wydaje mi się, zeby tak się stac miało.

Krasnoludki, które można spotkać w lesie to nie mali ludzie, ani dzieci.
Są to zwierzęta i mogą przenosić choroby.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"Co do Karaeva, to przesadzacie. Nie postąpił dobrze, ale takie przypadki mogą się zdarzyć. Widzieliście walkę Ologuna z Fujimoto na poprzedniej gali ? Ologun cały czas rzucał przeciwnikiem itp. To jest walka, oni pewnie za wiele nie myślą."

Bzdura - zrobił to celowo, a jeśli innym się zdarzają takie "przypadki" - to są za to zdyskwalifikowani. Ologun - Fujimoto nie widziałem, ale Ologun to dla mnie freak, więc mało ważne co robił...


Andreaz ja Ci nie mogę dać moda, a wierz mi, że porządek tu zaprowadzić ciężko

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Po sieci krążą plotki, że K-1 ma zorganizować tą walkę po raz drugi na najbliższym K-1 Heroes.

Obejżałem tą walkę jeszcze kilka razy i zauważyłem dwie rzeczy. Po pierwsze Karaev nie kopnął Hariego w głowę, tylko w klatę piersiową.
Druga sprawa jest taka, że sędzia doliczył tylko do ośmiu. Hari dosyć pewnie wstał na nogi, więc raczej nie było powodów do zakończenia walki.
Ta walka dla mnie śmierdzi.

Podobnie jak Schilt vs Bregy. Bregy wyglądał, jakby się podkładał.

EDIT: Jeszcze jedno. Rayowi chyba spodobał się Karaev, bo wygląda na to, że trenują w jednym teamie. Karaev nabierze dzięki temu ogłady moim zdaniem.

Zmieniony przez - Tomasz69 w dniu 2006-10-01 00:52:47

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
wydaje mi sie że w tej walce nie było żadnego wielkiego przekroczenia przepisów hari wyłapał mocy lewy potem zamroczony w półdystansie doszedł prawy i po walce a to kopnięcie nie weszło na głowe tylko ześlizgneło sie po przedramieniu na korpus i na pewno nie miało żadnego wpływu na to że nie wstał.Chociaż nie jestem fanem karajewa to liczyłem że szybko skarci badra za pajacowanie na wyjściu i bardzo dobrze sie stało szkoda że na końcu troche poniosły nerwy ale nie róbcie z tego skandalu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Nieprawda. Lewy poszedł w rękawicę Hariego a prawy był zupełnie niecelny. Puść sobie w zwolnionym tempie.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
ale mi chodzi o ten lewy przed półdystansem wygląda jakby go przyjął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Przyjął go na rękawicę, w konsekwencji uderzył się w nos własną rękawicą.

Moim zdaniem on się przewrócił dlatego, że kiedy kopał kolanem, Ruslan cały czas na niego parł i wytrącił go z równowagi.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Przecież to jest oczywiste! Doskonale to widać na wszelkich powtórkach. Hari stracił równowagę, bo gdy kopał przeciwnik na niego nacierał. Już przewracając się Karaev zaaplikował mu (nieczysto) cios z łokcia w głowę, a potem przykopał, gdy Hari siedział, co jest jawnym naruszeniem reguł! To, co wydarzyło się w tej walce to skandal. Nie mówię tu nawet o zachowaniu Karaeva, który zachował się beznadziejnie kopiąc przeciwnika, który jest na deskach. To jest żenada, jeden z najbardziej skandalicznych błędów w sędziowaniu, jakie widziałem! Nawet nie wiem, czy to można błędem nazwać. To jakieś totalne nieporozumienie. Chyba Karaev musiałby mu stompów nawsadzać, by sędzia się zorientował, że coś jest nie tak. Jestem pewien, że coś z tym zrobią. Nie mogą tego tak zostawić. Walka została wygrana zupełnie nieuczciwie. Wnerwiają mnie takie sytuacje!

Manikkk - jak możesz mówić, że nie zostały tu w sposób poważny naruszone reguły i że to kopnięcie nie miało znaczenia? Przecież to właśnie to kopnięcie zamroczyło Hari'ego, nic innego. Karaev nie zadał ani jednego czystego ciosu w tej wymianie.


Zmieniony przez - Kilbian w dniu 2006-10-02 02:48:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Karaev nie uderzył Hariego łokciem. I Hari nie był zamroczony. Dostał lowkicka w klatę piersiową, ale przy "8" wstał na nogi bez problemów, więc walka mogła być kontynuowana. Sędzia chyba spanikował czy coś .. ?

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Saku poza Hero's GP!!!

Następny temat

Pride NYE w Chinach!

WHEY premium