SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dyskusja po walce karaev-hari

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
Zgadzam sie z Marianem i Kilbianem.
Szkoda mi słów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
to kopnięcie na bank nie zamroczyło hariego bo po pierwsze było na korpus a po drugie nawet sie po nim nie zgiął czyli wszystko wskazuje że nie miało wpływu na walke ale gdzie Ty sie tam Kil tego łokcia dopatrzyłeś bo chociaż oglądam tą walke x razy i cały czas go nie widze.Hari przyjął dwa szlagi w małym odstępie czasu i nic dziwnego że padł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Karaev za bardzo się rozpędził, zagalopawał się i po prostu przedłużył kombinację i faulował. Mógł się powtrzymać z kopnięciem, trudno żeby podszedł do sędziego i nakazał mu przestać liczyć bądź żeby wznowili walkę (spora wina sędziego - conajmniej żółtka kartka dla Karaeva i wznowienie walki powinno być). Mnie ciekawi co powiedział po tej walce, bo tutaj już się krzyżyk stawia, a chłopak mógł przeprosić później itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Hari nie wyglądał na takiego, co by chciał przyjąć przeprosiny .

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Aha, a jedynym pragnieniem Karaeva było przeprpszenie przeciwnika. Było to widać jak cholera.

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
No to ja nie wiem Manikkk...ja widzę wyraźnie, że wyprowadził cios łokciem - był to ostatni cios ręką wyprowadzony przez Karaeva. Nie trafił czysto. W ogóle jedynym czystym trafieniem Karaeva było to kopnięcie w parterze, bo nie mam pojęcia gdzie Ty się dopatrzyłeś jakichkolwiek innych ciosów w tej wymianie Natomiast samo kopnięcie było w największej mierze na korpus, ale także na twarz (boczną część szczęki). Nie wiem czemu miałby się po tym zginać...po prostu go nieco zamroczyło. Czemu w innym przypadku miałby tam siedzieć i czekać z przygłupią miną na to aż sędzia go doliczy? Nie wiem...może my jakąś inną walkę oglądamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
faul był ewidentny - to oczywiste przecież

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
ale co to za faul jak nie ma wpływu na walke?Wes ma racje zapędził sie i tyle
a co do walki to chyba nie ma sensu dyskutowac bo każdy widzi to na swój sposób.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 658 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5836
A tefo ze na 8 wstał a sędzia mimo to skończył walkę widziałeś czy wzrok niedopisuje?
Co do faulu - jakie znaczenie ma czy zrobił krzywdę czy nie? Zgodnie z przepisami powinien zostać ukarany.

ISENGRIM&CATRIONA - ŚWIĘCI Z WROCŁAWIA

Pas służy do podtrzymywania spodni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Napisałem też, że mógł się powstrzymać. Takie zachowanie nie przystoi na takim poziomie. Poza tym z pewnością kopnięcie miało wpływ na walkę - dostać takiego kopa od wyszkolonego fightera nigdy nie jest bez echa, poza tym wcześniej był cios łokciem, który też swoje zrobił. Liczenia być nie powinno tylko dyskwalifikacja czy choćby żółtka kartka dla Ruslana. Skosy jednak z góry założyli, że warto pomóc jednak bardziej popularnemu zawodnikowi, bo to się opłaci, a skandalu i tak za kilka lat nie będzie brał na poważne pod uwagę.

Zmieniony przez - Weasley w dniu 2006-10-03 18:30:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Saku poza Hero's GP!!!

Następny temat

Pride NYE w Chinach!

WHEY premium