SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 424
Witam, ciagnie trenigu mam zaledwie 7 miesiecy.. bardzo ciezkich treningow, gdzie staram sie cwiczyc kazda partie ciala. Wczesniej dorywczo tez cwiczylem, ale jakos tak wiekszego szalu nie bylo.

Wrzucam zdjecia (slaba jakosc i miejsce, sorry), chcialbym byscie mi doradzili na czym mialbym sie skupic najbardziej.

Wzrost: 177
Waga: 76kg

http://desmond.imageshack.us/Himg96/scaled.php?server=96&filename=12332131.jpg&res=landing

http://desmond.imageshack.us/Himg213/scaled.php?server=213&filename=img0286ls.jpg&res=landing

http://desmond.imageshack.us/Himg513/scaled.php?server=513&filename=12213.jpg&res=landing 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 443 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11716
wg mnie musialbys bardziej plecy dotyrac, i oczywiscie dolne partie brzucha

"wolę ponieść śmierć próbując wstać niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Plecy chyba najsłabsza partia.
Mam pytanie, czy w tym roku jest moda na staż 6 miesięcy i 40 cm w łąpie lub 50cm w łapie, 2 lata stażu i zero koksu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sylwetka estetyczne, zgadzam się również z przedmówcami co do pleców trochę brak szerokości i prostowników. Co do pytania Mlekołaka, już tak jest że każdy zaniża staż. Można poznać nawet po dacie założenia konta, a latach/miesiącach stażu na siłowni podanych przez autorów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
jak na staż to jest BDB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1285
no jak na taki staż bez koksu to super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 424
a czy taki 'mlekołak' wpadł na pomysł, że prócz siłownii są też inne zajęcia życiowe?

Owszem.. 3 lata pracowałem bardzo cieżko przy pracach ziemnych (granit) itp itd.
Od miesiąca biore suplementy..wcześniej starałem się 3mać dietę.. nie mam 40 w łapie tylko 39..
Nie biorę pod uwagę... ćw. podczas zimy w wcześniejszych latach (2-3 miesiace w roku)
7 miesięcy to jest okres bez przerw..

Ok. popracuje bardziej nad plecami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8527
sylwetka ładna estetycznie to wygląda a mlekołak ma trochę racji. wiekszość ćwiczy tylko pół roku 40 w łappie i zero koksu. jak by każdy pisał prawdę to opisy by pewnie wyglądaly inaczej.Ale nie bież tego do siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam jakiegoś pecha bo nigdy takich ewenementów genetycznych na siłowni nie spotkałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 424
większość'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 424
wiekszosc.. ja jestem w tej mniejszosci... nigdy nie doprowadzalem sie do stanu, gdzie musialem zbijac tluszcz... pol zycia uprawialem sport... 6lat judo... 2 lata boksu... aaa prawdziwego treningu na silowni to jest 7 miechow ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brada nowy...

Następny temat

Tomasz Slodkiewicz - Przygotowania

WHEY premium