SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do ocenki poraz kolejny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8481
moim zdaniem to powinieneś iść na siłownie- zacząć więcej ćwiczyć wolnymi ciężarami, poćwiczyć na początku splitem z 0,5 roku jeśli to Ci nie pasuje to FBW, beż jakiegoś forsowania. Np przy splicie duże partię: 3ćw x 4serię, małe:3ćw po 3serię a nawet 2ćw po 4serię. Myślę, że taka ilość akurat Tobie by spokojnie wystarczyła, a split czy FBW 3 razy w tyg starczy

chodzi też o to żebyś się nie przeforsował, mięśnie muszą mieć czas, żeby rosnąć ale pewnie o tym doskonale wiesz. Bez funduszy na odżywki ale z dietą też można daleko zajść. Zamiast białka powinieneś od czasu do czasu zainwestować w gainery- choćby ma jesień i zimę... są tańsze a przy okazji mają węgle które są Ci potrzebne. Acha zamiast ryżu możesz jeść np frytki z piekarnika najlepiej po treningu



Zmieniony przez - Wilku28 w dniu 2009-05-26 12:23:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2098
odnosnie wegli to zakupilem kiedys maltodekstryne i ja czasem dosypuje w max dawki
ogolnie to staram sie jesc dobrze tzn trzymac ta dietke np gdy koncze lekcje z basenu odrazu biore pije shake z bialka i wegli przychodze po pol godziny do pokoju i robie sobie cos do jedzenia, wiadomo teraz to jest lato i bardziej sprzyja na rzezbe bo jest cieplej i nie chce sie tyle jesc a przez to ze sie pocimy to szybko uchodzi woda, a u mnie przez to ze jestem morsem to bardzo szybko sie poce w zime chodzilem w koszulce lub bluzie bez kurtki i nie bylo mi zimno a teraz jest masakra normalnie ale coz zrobic, cwiczylem roznymi sposobami obwodowymi ogolnie wrazenia to albo wieksza pompa po treningowa lub tez uczucie wycienczenia potreningowego.ogolnie to staram sie traktowac silownie na powaznie ale na takim kierunku studiow jakim jestem to troche ciezko przybrac na masie ktora tak bardzo mi jest potrzebna a wiadomo ze same cwiczenia i chodzenie na silownie to tylko 30-40% efektow a reszata to dobra dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8481
akurat mam dużo znajomych z awf'u czy już po i wyglądają konkretnie :P do tego co jesz i tak na Twoim miejscu dorzuciłbym gainera, chyba, że wolisz te braki uzupełnić dietą, próbował ćwiczyć splitem z dłuższymi przerwami między seriami. Masę i w wakacje można robić :P byś spróbował te 3 miechy. Pozdro!

Ps. Fajna fota w profilu!!!



Zmieniony przez - Wilku28 w dniu 2009-05-26 12:39:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie bomba krata konkret pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
W 4 lata można więcej osiągnąć , ale ty może masz inne priorytety...dobry bebech sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
estetycznie prawie ładnie, ponieważ na mój gust przymało masy

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
chudo


zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 308 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5577
jak n 4 lata słabo. łapka 0 klatka ... i ogolnie to jakis nieładny jestes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Wiadomo jak na awf'ie... chudy musisz być i już. Ale jest ładnie i estetycznie. Może kiedyś przymasujesz i będzie konkretniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karbek -=- " Początki "

Następny temat

10 miesiecy - do oceny.

WHEY premium