SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do kasacji

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 44440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
QwertKrk

Masz racje Firma zawini to naprawi i tak było, w przypadku sixth , przez pomyłkę w E-Mailu Zyskał 2 Shakery Gratis jako Rekompensatę.

https://www.sfd.pl/Śnieżynka_Hi_Tec_a_OSZALAŁA_!!!_4.12.__8.12.-t549830-s36.html#post7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 969
Ja tam tez zamowilem i nie mam potwierdzonka zadnego ale nie placze tu bo niema co jak mysle tylko se czekam na znak od pana na granatowo ubranego heheh

Życie zaczyna się po 40-stce....w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2200
Do mnie również jeszcze żadne potwierdzenie nie przyszło ale mam nadzieje że paczka niedługo przyjdzie. Jestem cierpliwy ale nie mogę się doczekać :D

never back down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jabcok mam pytanko.
We wtorek dostalem potwierdzenie ze zamowienie zostalo przeslane dalej (tam gdzie niby pakuja i wysylaja). Kiedy moge spodziewac sie paczki ? Przez ostatnie 2 dni tylko wieczorami bylem w domu i nie wiem czy kurier byl czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no i ja mam nadzieje ze jutro ujrze paczuszke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
mariuszowy paczki ida poczta polska wiec zostawiliby awizo, kurier zreszta tez..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 653
czyli jednak śnieżynka nie planuje przedłużenia promocji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7530
Może w okresie świątecznym mikołaj zrobi kolejna promocje ?? bo żałuje że tak mało zamówiłem :P albo Pani mikołaj ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Lepiej w nowym miesiacu jak juz beda jakies pieniadze

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2012 czy 2009 - 6 GRUDZIEŃ ?? Zajrzyj

Następny temat

do kasacji

WHEY premium