SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do S.A.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lin to nie mieszanka ale zwiazek kreatyny z piruvatem a to co innego
Pewnie optymalnie by było 2 razy dzienie mix kazdej z tych kreatyn po ok 2g z kazdej
Ekonomicznie to nie wyjdzie tak zle jak kupimy 3 opakowania po jednym z kazdego, co wystarczy na 3 cykle mieszane!

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
bulmastif sog tu ci jeszce nie dawalem jesli mozesz to przekaz mi jakos dawki titratu jakie zamierzasz brac i czy uwazasz ze dobrze zrobie jak do 7 tabl dorzuce powiedzmy 2 gramu titratu po treningu a tamte 7 rozbije na dwie dawki rano na czczo i przed snem jak pisze slawek , pisze 2 gramy bo kupilbym u cybera 1 opakowaniwe z kumplem na spolke ile tam w koncu jest bo ciezko mi sie dowiedziec i jeszce ponawiam pytanko o zasady przyjmowania czy dla wszystkich obowiazuja takie same (wyrzut insuliny , odstepy miedzy posilkami itd itp) jak sie powtarzam to sorry ale z drugiej strony to ja zaczalem ten artykul

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moje zdanie
Wszystkie firmy sprzedajace monohydrat w usa zalecaja dawke 10g a zazwyczaj bierzemy po 5g dziennie i to wystarcza
Co do titratu producenci polecaja dawke 5g ( syntrax swole i ids titrat)dziennie, czyli jak przy łaczeniu wezmiesz 2g to pewnie bedzie ok
Pirogronian wymaga jeszcze mniejszych dawek

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
mniejszych niz 5 gram bo jakbym tak zrobil jak napisalem to wyjdzie 5 gram piro dzinnie i powiedzmy 2 titratu czy uwazsaz ze za duzo piro a moze zle zrozumialem , i jeszcze jedno czy te dawki odnosza sie do samej kreatyny w zwiazku czy do zwiazku bo widzialem ze w titracie jest tam cos jeszce

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
swole pisza zeby brac 2 dawki dziennie po ok 9 gram w ktorych jest 2,5 gramy kreatyny w ids jedna dziennie 10 gram w ktorej 5 gram to kreatyna(na marginesie ktora jest lepsza?) gdybym kupil to bym bral 2.5 grama dziennie . czekam na odp

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Najlepiej stosować wszystkie trzy! Tudno mi to wytłumaczyć "telegraficznie". Wszystko wyjaśnię w lutowej Kulturystyce...
Wyłaniają się tutaj dwie szkoły:
1) 5 g cytrynianu przed śniadaniem, 5 g monohydratu po treningu i 5 g pirogronianu przed snem;
2) 5 g monohydratu po treningu i 5 g pirogronianu + 5 g cytrynianu przed snem.
Jeżeli dowiem się czgoś nowego, to Wam napiszę.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
ok wielkie dzieki ale jesli bedziesz mogl to napisz cos jeszce bo ja zaczynam wkrotce a obiecuje z e kulturystyke i tak kupie

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
W poniedziałek będę miał więcej czsu, to postaram się napisać obszerniej o cytro i piro...!

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
ok no to czekam

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sporo!
Czy organizm da rade z 30g kreatyny dziennie i czy to ma sens jesli chodzi o wyniki a takze ze strony finansowej ?
Stoswwałem 5g pirogronianu i efekt był o niebo lepszy niz przy 10g mono
Zwiekszyłem dawkę do 9g i niewielka róznica
Ja bym dał 5 mono 2,5 czystego piro i 2,5 titrat max
Ale to pan jest specjalista a ja tylko testerem

spec. suplement
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA-działanie?

Następny temat

do slawka a.-prohormony cala prawda

WHEY premium