SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta tłuszczowa na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16716

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Płeć

M

Cel

masa

Waga

75

Wzrost

178

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

ok.15%

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

trening 3x w tyg

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14840
po tyg na tej dietce czuje się naprawde dobrze wysypiam się zero problemów z zgaga jakiś gazów wydaje mi się tez że jestem bardziej żywszy w pasie -2 cm co prawda mam wrażenie że mam mniej siły na treningu ale mam nadzieje że ona wróci jak zwiększe kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 69
Witam, sam obecnie jestem na podobnej diecie, wg piotrkowicza niby nie liczymy na niej kcal ryż i ziemniaki całkowicie odstawiłem jem same mięso, masło to jedynie klarowane do smażenia ew olej kokosowy... Waga stoi w miejscu ale samopoczucie dużo lepsze i mięśnie się pojawiają, tyle tylko, że robię dużo treningów bokserskich i bjj, z siłowni to trzy razy w tyg fbw, mam dwie opcje do wyboru, porzucić treningi i zostać przy siłowni i wtedy pewnie waga podskoczy bez tylu wyczerpujących treningów, lub zwiększyć ilośći pożywienia spróbuję później wrzucić przykładowy dzień moich posiłków, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Wszystko, zależy od danej osoby. Osobiście nie jestem za eliminacją żadnego z makroskładników, oraz podążaniem za modą. Dieta tłuszczowa owszem, ale zbalansowana pod człowieka. Z budowaniem masy to dosyć złożona kwestia w większości przypadków jednak insulina, a za tym węglę są potrzebne do progresu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 69
Czy ja wiem czy w moim przypadku moda? Od dłuższego czasu próbuje zdobyć kilka kg i co najwyżej udało mi się je zgubić, próbowałem kateringów dietetycznych oraz diet z potreningu... Dieta tłuszczowa w moim przypadku nie jest idealna, ale widzę kilka dobrych jej zalet jak dla mnie, na razie waha stoi w miejscu ale podejrzewam, że gdybym tylko przestał podjęciu treningi MMA z taką intensywnością to może by się w końcu ruszyła do góry

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta LOW CARB - do oceny

Następny temat

Prawidłowe obliczenie zapotrzebowania kalorycznego

WHEY premium