SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta z potreningu.pl

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 745
Co sądzicie o diecie z potreningu.pl? Mam zamiar wykupić plan na miesiąc. Próbowałem już sam ułożyć dietę ale mam małe pojęcie o posiłkach więc mam nadzieję że po miesięcznym planie nauczę się komponować i liczyć posiłki. Przy okazji macie jakoś kod rabatowy na dietę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Jeżeli sam nie dajesz rady, czy nie masz ochoty, to zapraszam. Masz nielimitowaną ilość pytań do dietetyka, więc na pewno coś z tego wyniesiesz. Jeżeli będziesz chciał jakieś zmiany, to kontakt jest podstawą.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 32 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 51596
Jestem na ich planie dieta + trening od około 4 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
przy zakupach w sklepie sfd dają kody, ostatnio nie robiłem to nie mam, ale może ktoś Ci poda. W miesiąc raczej nie nauczysz się komponować samemu posiłków co i jak.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 32 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 51596
Enter + Shift :/

Jestem na ich planie dieta + trening od około 4 tygodni.
Efekt 4 kg mniej.
Jest w miarę smacznie i kaloryczność mi odpowiada.
Trening (jako że to nie moje początki na siłowni) jest ok, ale po konsultacjach - początkowy wyglądał jak dla niepełnosprawnego.
Jest to układanie diety na odległość więc trzeba dopasować... Jednemu podpasuje drugiemu nie koniecznie...
Siostra która dostała dietę od nich za free, stwierdziła że na kcal jakie jej ustalili nie byłaby w stanie normalnie funkcjonować i woli swoją rozpiskę.
Największy plus tego tworu jak dla mnie to fakt że drukujesz sobie listę zakupów na tydzień idziesz do sklepu robisz zakupy i niczym się nie martwisz przez resztę dni prócz gotowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Z planu stricte nie korzystalem, ale nie zgodze sie z tym, ze w miesiac nie przyswoisz informacji niezbednych do ulozenia sobie diety (pomijam sytuacje z rozchwiana gospodarka hormonalna lub innymi schorzeniami, ktore wymagaja konsultacji lekarskich - plan potreningu tez tego nie zalatwi) To nie jest tak skomplikowane chociaz jak czytam co niektorzy tworza to...no nic, widze, ze nie przeczytali podstawowych tematow.

Lista zakupow to raczej prosta sprawa. Sam robie zakupy rzadko a plan robie na tydzien, co za problem obliczyc dokladnie czego potrzebuje - jak ktos wie co musi dostarczyc do organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 32 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 51596
Gdy ktoś ma na prawdę mało czasu, dużo pracuje i do tego dochodzi jeszcze raz dziennie stanie przy garach przez co najmniej półtorej godziny (nie lubię jedzenia odgrzewanego wczorajszego, więc robienie na kilka dni odpada), to takie menu fajnie się sprawdza. Podchodzisz do kartki, ważysz składasz i gotowe. Ciężko było mi wyłuskać czas na gotowanie, a gdzie tu jeszcze układanie menu...

Być może jeszcze nie ten level :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Zdaje sie, ze napisales odwrotnosc tego co zamierzales. Kartka nie przyspiesza przyrzadzania posilkow, wazenie tez.

1,5 godziny dziennie na gotowanie? Nie dziwie sie, ze nie masz czasu (a powaznie to sie dziwie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 32 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 51596
Hmm.. A jak chciałbyś redukować nie ważąc tego co jesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Co do nauki w miesiąc co i jak jadać no dobra zobaczysz jak wygląda plan i złapie Cię zastój i wtedy nie będziesz wiedział jak postąpić czego dodac co moze odjąć
Komus sie to moze wydawać łatwe.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
anubis84
Co do nauki w miesiąc co i jak jadać no dobra zobaczysz jak wygląda plan i złapie Cię zastój i wtedy nie będziesz wiedział jak postąpić czego dodac co moze odjąć
Komus sie to moze wydawać łatwe.


Nie mam z tym problemu i konsekwentnie realizuje cel. Dlatego pisze, ze ja nie mam z tym trudnosci, przeciez i Ty i ja wypowiadamy sie w swoim imieniu, prawda? Dla mnie teraz ulozenie jadlospisu nie jest kwestia skomplikowana dlatego, ze sporo czytam (np. to forum).

Co do wazenia i redukowania. Kupuje w sklepie kg schabu, jak go na 4 czesci pokroje to musze go wazyc? Po co? Zjadam go w 4 dni i tyle, podobnie z innymi produktami, ktore sa opisane waga albo zwazone w sklepie. To nie labolatorium ;)



Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2017-09-20 12:03:42

Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2017-09-20 12:06:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 32 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 51596
Miałem na myśli ważenie pod względem czego ile zjeść by makro się zgadzało.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki chleb wybrac?

Następny temat

Dieta zbilansowana - pytania

WHEY premium