SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta redukcyjna - ocena

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
No ciężko zrobić sylwetkę na takim jedzeniu, chyba mogłaś się spodziewać, że nic nie będzie łatwe i trzeba się poświęcać. A tak przy okazji czemu nie miesiączkowałaś?

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 102
nie powiedziałam, że jest to niemożliwe, tylko że ciężko będzie mi to robić, ale jeśłi tego wymaga moja wymarzona sylwetka to to zrobie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 102
nei miesiączkowałam z powodu policystycznych jajników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to wazna informacja tym bardziej twarozki out z diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 102
poważnie? przecież mają dużo białka.. to co mam jeść, żeby dostarczyć odpowiednią ilośc białka? odżywka białkowa może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
dużo białka to ma mięso. ryby i strączkowe. STać CIę na białko, to i na makrelę wydłubiesz

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 102
Mhm :) a co zamiast kanapek do szkoly? Od razu mowie, ze probowalam jakies jogurty naturalne z owocami itp, ale dlugo na tym nie pociagnelam. Nie mialam w ogole sily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
np. ryż/kasza + mięso + warzywa w pojemniku plastikowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 650
Do szkoły weź np gotowaną/upieczoną pierś z kurczaka z ryżem i warzywami. Zamiast kurczaka może być pieczony łosoś (pycha!). Jak wolisz coś innego to może posiłek nr 3 z mojej miski: 60g płatków owsianych (zalanych wcześniej wrzątkiem, żeby zmiękły) + 100g serka wiejskiego + 15g orzechów + do smaku np 10g miodu. Mieszasz to wszystko w pojemniku i przekąska gotowa! gotujesz coś sama w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
akurat miód i serek wiejski to nienajlepsze źródło (art. co jedzą ladies i najlepiej z tych produktów komponować sobie posiłki)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna- ocena.

Następny temat

laguinda9 - redukcja

WHEY premium