SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta redukcyjna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
Siema chcialbym ulozyc diete na redukcje tylko neiwiem jak ? mam 14 lat 174 cm wzrostu i 65 kg wagi. Moglby ktos mi pomoc w ukladaniu diety redukcjynej??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co, nie rozumiesz co sie do ciebie mowi?
btw rodzicow tez tak nie sluchasz?

Zmieniony przez - michal_bas w dniu 2006-09-05 13:53:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
poczytaj posty podwieszone. Tam jest wszystko. Stworz wedlug tego dietke,a potem poprawi sie ewentualne bledy

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
czytalem juz bardzo duzo ale i tak niewiem jak mam ja ulozyc :( naprawde prosze o pomoc bo nie umiem sobie jej ulozyc :( no niewiem jakos wyszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj sobie spokoj chlopie z redukcja w tym wieku, zajmij sie jakims sportem albo dziewczynami (w sumie to tez sport )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
wlasnie chce se schudnac :D dlatego zeby dziewczyny lecialy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale redukcja to nie jest zbyt zdrowy dla organizmu stan, a twoj sie wciaz rozwija i po prostu zaufaj starszym, na redukcje przyjdzie czas, tez bylem gruby w twoim wieku, ale wzialem sie za karate i gralem w noge codziennie i jakos wyszedlem na ludzi

btw ty nawet nie masz nadwagi, pewnie masz lekka opone na brzuchu od chipsow i lodow i chcesz sie redukowac, a potem jak sie zredukujesz to bedziesz wygladal jak oswiecim
przemysl to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566


ja nie jem zadnych slodyczy i chipsow ani lodow a nadwagi tez nie mam :P chce tylko zrobic redukcje zeby zeszla mi waga ze wszystkich czesci ciala :) takze z twarzy :D a to zdjecie brzuszka

Zmieniony przez - Gucio555 w dniu 2006-09-01 23:37:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
hahahah... dobre... redukcja... z ości na kosci. wez sie czlowieku za trening. idz na silke i przymasuj sie troche. katuj brzuch bo mozesz go ladnie zbudowac teraz.

na redukcje to ci jeszcze sporo czasu zostalo.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
wlasnie teraz robie abs :D sorry ale wsrod moich rowiesnikow prawie kazdy jest chudszy :P

Zmieniony przez - gucio555 w dniu 2006-09-02 08:50:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie ma co przesadzac z treningami i dietami w Twoim wieku. Stara sie zdrowo odzywiac i prowadzic aktywny tryb zycia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
hehe :D chodze na koszykowke :D jestem mlodym koszykarzem wiec sport to u mnie codziennosc :D robie abs , rano robie pompki i wieczorem a bs tez wieczorem, jak porobie abs pare miesiecy to pozniej A6W zeby bylo wiadc kaloryferek :D ale i tak musze schudnac wrzuce niedlugo zdjecia sprzed 2 lat jaki bylem grubas;p cholerna nadwaga a teraz waga prawidlowa :D ale i tak schudne wiecej :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skóra

Następny temat

Jedzenie w szkole. SOGI !!

WHEY premium