SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 217
Co musiałbym skorygować w tak ułożonej diecie ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html wrzuć ankietę z działu, bo nic o Tobie nie wiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 217
Wiek :redukcja
Płeć : mężczyzna
Wiek : 20
Waga : 78
Wzrost : 178
Obwód klatki : 101
Obwód ramienia : 36
Obwód talii : 90
Obwód uda : 63
Obwód łydki : 38
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 2-3 razy w tygodniu i bieganie 2-3 razy w tygodniu po minimum 6km-9km
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : dobre
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia , bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : wpc econo v2
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ile wyszło Ci zapotrzebowanie, liczyłeś?
Tłuszczy na pewno bym dodała okolice 80g, do tego bialko możesz delikatnie podbić 150g,reszta węglowodany do odpowiedniej kaloryczności (nie wiem ile wychodzi Ci w zerowym?)
Sery...chleby, bułki galaretki i dżemy , gotowe piersi z kuraka pieczone...do wymiany

https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html do poczytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Wszystko ? Na co Ci 7 posiłków? Czasu Ci nie szkoda. Pierwszy posiłek całkiem do wymiany, do tych trzech jajek daj razowca i masz śniadanie. Piers dlano, to coś w folii kupione w sklepie? Jeśli tak - do wywalenia. W tym posiłku brak tłuszczu, 4 posiłek bez sensu - ryz, bułka i ser. Ryż może zostać, jak dołożysz do niego mięsko 5 - zupa - domowa? jeśłi tak, rozbij na składniki uzyte do jej przyrządzenia. Jak jakiś gotowiec ze słoika/torebki - out. Dżem - sorry, do widzenia, to cukier. Sezon owocowy jest, dozuć do tego serka owoce i jakies orzechy, żeby był tłuszcz. Galaretkę z cukrem także żegnamy, możesz sobie zrobić własną - napoju zero procent/herbaty owocowej i żelatyny, albo kupić bezcukrową. Generalnie produkty przetworzone usuwamy, bilansujemy posiłki, czyli w każdym b+ww+ t. Czyli tak jak blue

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 217
Nie chce mieć przerwy pomiedzy posilkiem 7 h np a tamte to moge zmienjszyc i razem dać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
olcio55
Nie chce mieć przerwy pomiedzy posilkiem 7 h np a tamte to moge zmienjszyc i razem dać ?


Nie bardzo rozumiem. Ilośc posiłków nie ma znaczenia.

Natomiast jakościoow dieta jest do przebudowy.

Zastosuj sie do wskazówek i wrzuć, nową lepszą, wersję

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 217
okej dzieki za wskazówki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna dieta

Następny temat

dietka do oceny

WHEY premium