SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na masę, oceńcie ;) sogi..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Zurus to nie jest stąd przypadkiem:
https://www.sfd.pl/temat282985/ 

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
do Hhns15 :Rzeczywiście się pomylilam. No nic to powiem teraz cos na temat tego aktualnego menu:

I sniadanie.:Najgorzej u Ciebie wypadaja te 2 pierwsze posilki. Za duzo tego jedzonka tutaj. Ilosc kcal powalajaca. Żeby to zmniejszyc proponowalabym zostawic jajka,a zamiast chleba(którego znow kupa pojawia się u Ciebie w drugim posilku) dalabym tu owsiane i zrobila omlecik z tego. Reszte bym wywalila. Dodalabym za to np. twarozek,no i oliwa niech zostanie. Omlet można smakowo polepszyc dodajac(zamiast dzemu) miod do posmarowania lub wsypac rodzynki. Można tez zostawic jajka i kromeczke chleba+ dodac owsiane do tego mleczka które tu masz. Cos wykombinuj,ale na pewno wywal troche tego chleba,dzem,jogurt,ser zolty. Oliwa jest tu ok.,a możesz tez dodac orzechy wloskie,gdybys robil owsianke
IIposilek: tu znowu kupa chleba. Zmniejsz jego ilosc. Poledwica jest ok. Wywal sok i rodzynki. Ser od czasu do czasu.Dodaj warzywka
IIIposilek tu ok.,ale sok znow bym wywalila.Dodala za to jakies warzywka i oliwe
IVposilek: może być.możesz wymieniac makaron z kasza,ryzem. Twarog z kurczaczkiem. Te morele to dawalabym od czasu do czasu. Możesz tez dorzucac jakies warzywka.
V ok.,ale wywal jogurt. Możesz tunczyka jesc na zmiane z twarogiem chudym

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
zurus jak juz wrzucasz czyjąc diete to podaj zrodlo, w tym przypadku "Edukacja kulturysty" Arnolda Schwarzeneggera

Caramel ale ja do szkoły bede chodził od września no i nie wiem czy dam radę zabrać owsiankę do plecaka
także drugi posiłek jest zarezerwowany na przerwę między lekcjami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
oooj, chyba niedokładnie przeczytałem
dzięki za wypowiedzi!!

edit:
Słuchaj Caramel gdy tak wszystko powyrzucałem i pozmieniałem wg tego co piszesz to strasznie duzo kalorii ubyło i teraz nie wiem co wrzucic aby je zwiększyć :(
Czy dieta jest aż tak tragiczna ? Przeciez chyhba chodzi tylko o b t ww a to sie raczej zgadza a t i ww jest nawet mniej a b wiecej bo celowo je zmniejszyłem/zwiększyłem

Zmieniony przez - hhns15 w dniu 2006-08-23 16:25:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
jak masz malo kalorii to dorzuc cos.Tylko staraj sie troche to urozmaicic i np. nie dorzucaj kolejnego chlebka a np. kasze,ryz,makaron.itp. i staraj sie rozbic ta ilosc kalorii tak zeby polowa nie znajdowala sie na sniadaniewiadomo,ze sniadanko powinno byc obfite,ale nie do przesadya jak masz z tym problem do dodaj jeszcze jeden posilek,bedzie ich 6 i wcisnij go gdzies,najwyzej zmieniajac troszke godziny posilkowa w ogole to proponuje abys wrzucil jeszcze raz poprawiona dietke

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
nie zapisalem zmian w dzienniku bo mi sie nie podobało
ok, wprowadzę zmiany i wrzucę ponownie

Daj mi tylko jakies 10 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
Dobra, no to teraz proszę o korekty, może będzie łatwiej

http://img183.imageshack.us/my.php?image=asdsaha0.jpg

Aha, i chcę jeszcze dodać, że nie dawałem na noc twarogu bo to drugi dzien diety i nie chce aby była zbyt monotonna jak juz pisałem, dlatego dałem ten tuńczyk czy makaron z serem zamiast kurczaczka czy właśnie twarogu

Zmieniony przez - hhns15 w dniu 2006-08-23 20:46:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
Jak masz za malo wegli to zwieksz gdzies np. porcje makaronu czy kaszy W posilku przed treningiem daj oliwe. Podorzucaj warzywka. Mozesz tez sypnac gdzies orzeszki wloskie-bedzie kolejna porcja zdrowego tluszczykuDobrym zrodlem tluszczu jest tez rybka.

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
straszna bida z kaloriami, redukcje robisz czy mase chlopie

mleko 3,2 wywal daj 0,5 %
btw cos masz cholernie duze jaja, takim jajkiem 75 g mozna kogos zabic, ale jesli takie faktycznie masz to ok
do drugiego posilku dodaj wegli, chleba skoro juz jesz chleb i moze odrobine orzechow lub slonecznika lub pestek dyni
miesa z kurczaka daj 100 g, bo masz za duzo bialka, dorzuc capsy omega-3 i odrobine oliwy lub orzechow
to samo z twarogiem zmniejsz go, daj wiecej makaronu
i najchetniej bym wywalil tez ten ser zolty z drugiego posilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
dupa tam
http://img201.imageshack.us/my.php?image=asdsavc8.jpg

Caramel mogłabyś podbic na moje gg? Może łatwiej byśmy się dogadali.
Chyba, że nie chcesz pomóc

Zmieniony przez - hhns15 w dniu 2006-08-23 22:33:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciaganie...

Następny temat

Czy mógłby ktoś mi pomóc ?? :>

WHEY premium