SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na masę, oceńcie ;) sogi..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
Stwierdzilem, że codzienne jedzenie tych samych produktów może stać sie zbyt monotonne i postanowilem sporządzic drugi dzien diety, nie wiem czy wszytsko jest ok, nie mogę sobie poradzic z proporcjami b t ww więc proszę o korekty..

http://img158.imageshack.us/my.php?image=dietafi3.jpg

potrzebne info znajdziecie w tym temacie:
https://www.sfd.pl/temat279890/

pzdr!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
Nieważne, nie wracajmy do tego, powiedzmy, że miałem ciężkie dni
hyhy

aaa i na domiar złego padł mi wczoraj system i formata musialem zrobic ;-(
kuźwa wszystko łącznie z dietami itd poszło sie j....

mimo iz to moj temat sorry za spam
sog dla tych którzy pomogli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdecydowanie przesadziles z kalorycznoscia 2 pierwszych posilkow, sniadanie to mysle, ze max 25 % dziennego zapotrzebowania, a tu jest 1/3
powywalaj z tych posilkow zbedne bzdety, bo bialka tez masz mega za duzo
jogurt na noc sobie podaruj, bo i tak jesz go tylko 0 g
ogranicz troche ser zolty na rzecz zdrowszych tluszczy typu orzechy, nasiona, nie widze tu omega-3 ponadto, do przedtreningowego mozesz dodac odrobine tluszczu zdrowego
no i masz za duzo wegli prostych, na oko liczac okolo 170 g z rodzynek, moreli, dzemu, sokow, laktozy, przemysl to
jesli bialka bedzie nadal za duzo, to zmniejsz twarog i piers z kurczaka do 100-120 g
na razie tyle mi sie nasuwa

Zmieniony przez - michal_bas w dniu 2006-08-22 18:12:35

Zmieniony przez - michal_bas w dniu 2006-08-22 18:13:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 327 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1524
Cukry proste raczej tylko rano jedz i po treningu bo masz troche zaduzo i mozesz sie troche otluscic.Dodal bym jeszcze Omega 3 do posilku przedtreningowego.No i wogule walnal bym jescze kilka caps. omega 3 na rzecz nawet tego zoltego sera jak pisal kolega wyzej.PZRD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
sorry zapomnialem napisac

oprócz tych wymienionych w starym temacie mam jeszcze wlasnie omega 3 i maxivit więc spoko
moglibyscie pisać konkrety co wywalić lub czym zastąpić ?

aaa i czekam na dalsze opinie

Zmieniony przez - hhns15 w dniu 2006-08-22 21:03:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
moje uwagi to tak :
Iposilek:zamiast musli dalabym owsiane+dodala rodzynki,orzechy już sama.Do tego mleko i twarog z oliwa. Chleb,poledwice i ser sobie daruj,bo za duzo tego w jednym posilku,mimo ze to sniadanko.
IIposilek:zamiast sera zoltego lepiej daj ta poledwice z Iposilku+jakies warzywko do tej kanapeczki
IIIposilek: ten sok wywal.Daj tam warzywa i oliwe.
Posilek po treningu:tutaj nie rozumiem.Chcesz jesc od razu po nim to wszystko co napisales,a 30minut pozniej jeszcze dorsza? Proponuje po treningu carbo,a potem ten ryz z kurczakiem i do tego dorzuc warzywa
Kolacja:zamien twarog na chudy i wywal jogurt

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
eee chciałem żebyscie ocenili dietę z tego tematu a nie z tego wklejonego, dalem go tylko po to zeby ponownie nie pisac informacji o sobie

Ale dzięki za dobre chęci!
Byc mozewprowadzę zmiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no a co zrobilem?
a Caramel sie najwyrazniej pomylila, coz kobiety ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
a tak wogóle to tamta dieta juz jakis czas temu uległa zmianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
michal sorry ta wypowiedz była skierowana do Caramelki hehe

Caramel jeśli możesz wypowiedz się na temat tej aktualnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
Śniadanie: 7.30
3 jajka, 100-200 g pasztetu wołowego, 2 kromki chleba z masłem, 2 szklanki mleka.
Drugie śniadanie: 10.00
Pół kanapki z mięsem, 1 jajko na twardo, 1 szklanka mleka.
Obiad: 12.30
1 kanapka z mięsem, 1 kanapka z serem, 2 szklanki mleka, owoc.
Przekąska poobiednia: 15.00
1 jajko na twardo, 3 plasterki sera, 2 szklanki mleka.
Kolacja: 18.00
200-200 g mielonej wołowiny, pieczony ziemniak z masłem, warzywa ( kukurydza,
fasola, groszek itp. ), 2 szklanki mleka.
Przekąska przed snem: 21.00
Napój białkowy: 2 szklanki mleka, pół filiżanki odtłuszczonego mleka w proszku,
1 jajko, pół filiżanki lodów. Zmiksować.


co powiecie o tej diecie wysokobialkowej ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zurus:
po pierwsze zaloz sobie osobny temat, bo tu zasmiecasz i nie mozna konstruktywnie porozmawiac
po drugie juz w temacie tamtej diety, ktora wkleiles wyraznie napisano, ze diete mozna o dupe rozbic

a co do ciebie hhns15 to nie wystarczy ci co napisalem? popraw jak ci sie podoba, czyli tak, zeby byly jadalne i w miare smaczne posilki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciaganie...

Następny temat

Czy mógłby ktoś mi pomóc ?? :>

WHEY premium