SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 567
Płeć : mężczyzna
Wiek : 21
Waga : 74
Wzrost : 178
Aktywność w ciągu dnia : studia,
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 2x w tygodniu trening w piłke nożną, 3 x w tyg siłownia
Odżywianie : do tej pory jadłem co popadnie
Cel : masa
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : w porządku
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :-
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : -


Witam
od nastepnego tygodnia zabieram sie pierwszy raz w zyciu za siłownie , czytalem co nieco na forum o dietach i cwiczeniach dla początkujacych i chciałbym abyscie udzielili mi wskazówek.
Obliczylem swoje zapotrzebowanie i wyszlo mi okolo 3400 kcal a oto moja dieta http://zapodaj.net/c4713a95f367b.png.html
chciałbym sie dowiedziec czy stosujac ta diete nie przytyje jeszcze bardziej w dolnych partiach ? Mam genetyczną tendencje do tycia na udach i tyłku i prosiłbym o jakies rady jak cwiczyc zeby w tych miejscach nie przybylo juz cm








Zmieniony przez - arecki91 w dniu 2012-09-27 21:10:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
dodaj jeszcze owoc jakiś może do śniadania. Warzywa jeszcze do posiłków dawaj ale nie wliczaj ich do bilansu. W posiłku po treningowym lepiej ograniczyć tłuszcz

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 567
tak wiem , warzywa mam zamiar jesc do kazdego posilku . oliwe z potreningowego wrzuce na kolacje ,tylko jak z cwiczeniami na nogi ? wykonywac wiecej powtorzen czy tez moze cwiczyc z mniejszym obciazeniem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 373 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6935
jesli mówisz ze twoje zapotrzebowanie to 3400kcal to 3410 w diecie na masie bedzie zamało dodaj z 200-400 kcal wiecej niz wynosi twoje zapotrzebowanie. Watróbke radziłbym zmienić na cos innego. Tak na nogi mozesz robic mniejszym ciezarem wiecej powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
uzasadnij czemu mialby zmienic wątróbkę bo jesli ktos lubi to czemu mazmieniac? fakt ma swoje wady ale są też zalety(bogata w żelazo i wit b12 chociazby) 1 posilek ok, 2 tez, 3 za malo bialka pochodzenia zwierzęcego, 4 ok, 5 cos pozno jesli potreningowy, cukry proste by sie przydaly w niewielkich ilosciach po treningu bezposrednio. 6 ok.

Zmieniony przez - GWookie w dniu 2012-09-28 02:39:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
,,jesli mówisz ze twoje zapotrzebowanie to 3400kcal to 3410" - to jakie jest jego zapotrzebowanie, okaże się po kilku tygodniach, zresztą zliczanie każdej kcal, mija się z celem. Po treningu warzywa dodaj, oliwę po treningu zostaw.
Trzymaj dieta, sprawdzaj efekty:
- jeśli waga pójdzie w górę, a pas bez zmian/lub poleci w dół jest ok
- jeśli masa pójdzie w górę i pas też, ogranicz ww na korzyść tłuszczy

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 567
te 3410 to juz jest po dodaniu 250 kcal. aby utrzymac obecna wage wyszlo mi 3170 okolo zakladajac ze jestem endomorfikiem. Wrzuciłem do diety wątrobke poniewaz jestem na studiach i od poniedzialku do czwartku mam na diete tylko 60 zl + to co wezme z domu takze musze troche zaosczedzic :) W diecie wprowadze lekkie modyfikacje tak jak kazaliscie tylko mam pytanie czy po treningu moge zjesc lyzeczke miodu i to wystarczy zeby dostarczyc wystarczajaco cukrow prostych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
łyżka lub dwie i styknie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przejscie z redukcji na mase przy tendencji do tycia

Następny temat

Miód naturalny bez chemi

WHEY premium