SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta 1200 do oceny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5495
Dziewczyny, albo macie żelazne nerwy, albo na relanium lecicie;) ...w każdym razie miejsca w niebie macie już na pewno "zaklepane" ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
to skoro masz kolegę, który się rzekomo zna to dlaczego mu nie zaufasz i zawracasz dupę na forum?
A wszelakie słowa krytyki spływają po tobie jak po kaczce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 104
powoli juz trace nerwy do tej diety.
Myslalam, ze sie na tym zna poniewaz sam regularnie chodzi na siłownie, stosuje jakas diety i wyglada bardzo dobrze, ale wnioskuje ze mi chyba zle doradzil..
wiec co tym razem jest zle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Łatwiej było by powiedzieć co NIE JEST źle.
Przeczytaj jeszcze raz co jedzą Ladies, nie można się żywić samym przetworzonym nabiałem i zbożem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 104
to w takim razie co nie jest zle ?
jezeli do obiadu zamiast twarogu dodam 100g piersi z kurczaka
a na kolacje do tunczyka zamiast bułki np ryz brązowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
nikt Ci tu nie będzie podawał na tacy co źle a co dobrze. Najlepszą formą przyswojenia wiedzy jest szukanie samemu. Przeczytaj dokładnie artykuł co jedzą ladies i spróbuj sama poprawić miskę. Poczytaj dzienniki innych osób - będziesz wiedziała co jest dobre a co nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
sama tu jestem nowa i zadaję czasami głupie pytania, ale kurczę no... wystarczy do 2-3 dzienników zajrzeć, żeby się zorientować, że dziennie zjadamy znacznie powyżej 1200kcal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdecydowana większość dziewczyn tutaj się redukuje, co też łatwo zauważyć. Co z tego, że Ci wody poleci, jak nie będziesz w stanie przejść z łóżka do wc.. Jedzenie ok. 1800kcal dziennie jest ekstra - dużo wcinasz a chudniesz tylko naprawdę poczytaj jakie produkty brać, jeśli nie ma tam nigdzie, że na kolację jemy bułkę pszenną to nie trzeba już pytać czy może być na kolację..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 104
poczytałam i napisałam sama diete

10.00
platki owsiane 50g
jogurt naturalny 150g
orzechy włoskie 30g


8:00
2jajka 2x60g
bułka grahamka 50g
papryka czerwona 50 g

13:00
ryż brązowy 60g
panga 100g
sałatka (marchew, jabłko)

16:00
kasza 50g
piers z kury 100g


19:00
twarog poltlusty 100g
warzywa

z pewnościa jest tu duzo wiecej niz 1200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Wpisz to w dziennik żywieniowy z potreningu.pl i zobaczysz jakie to morze kalorii wyjdzie. A poza tym masz za dużo nabiału -> 250g, a max to 150g. Poza tym co to za bułki jakieś...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
aż mi się chciało wpisać, faktycznie masakrycznie więcej



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie mogę schudnąć!!

Następny temat

ogromny brzuch - dysproporcja

WHEY premium