SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 509
mam pytanie: jestem profesjonalnym sportowcem i mam duzo ruchu (ok2-3 h dziennie). Mam ok 16 % TKANKI tluszczowej i brzuch czwicze od 2-3 lat. Mam zarysowania kaloryfera ale chcialbym miec takie wciecie w brzuchu. Czy bedac na diecie np owocowej (bylam raz na niej 4-5 dni , jadlem tylko owoce do 1000kcal dziennie) i schudlem ok 2-3kg. Czy gdy zrobie taka diete to zrzuce zbedny fat i odslonie niezle miesnie brzucha czy poleca razem z tluszczem miesnie? pomozcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na takiej diecie spowolnisz metabolizm o rozwalisz organizm. Jeżeli chcesz zredukować tłuszcz z zachowaniem mięśni musisz ułożyć porządną dietę redukcyjną z MAŁYM ujemnym bilansem i odpowiednio zabezpieczyć mięśnie okołoaerobowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
(bylam raz na niej 4-5 dni , jadlem tylko owoce do 1000kcal dziennie) i schudlem ok 2-3kg. WTF??

IMO to raczej kwestia odpowiedniego treningu na brzuch zeby miec taki jak chcesz.
No oczywicsie dieta tez wazna jak masz troche tluszczu i uwazasz ze za duzo to redukuj przy odpowiednim trenie

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 509
no ale jezeli nie moge sobie pozwolic na dluga diete (typu 2 tyg i wiecej) to czy jest jakas mozliwosc na szybkie zrzucenie ostra dieta? czy moze wystarczy taki ruch jak mam poparty odpowiednim spalaczem (thermo speed lub clenburexin?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez diety nie da rady schudnąć - spalacz jest jedynie dodatkiem do niej. W 5-6 dni możesz zrzucić 7kg ale po co jeżeli będzie to woda i mięśnie a nie tłuszcz? Odchudzanie wymaga poświęcenia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie dietę

Następny temat

Dieta do Sprawdzenia

WHEY premium